ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.10.2011 р. N 638

Про внесення змін до складу робочої групи з підготовки проекту програми розвитку рибного господарства Херсонської області до 2015 року та відповідного розпорядження голови обласної державної адміністрації

У зв'язку з кадровими змінами, керуючись пунктами 1, 9 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Внести зміни до складу робочої групи з підготовки проекту програми розвитку рибного господарства Херсонської області до 2015 року, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16 серпня 2011 року N 517, ввівши до нього Чорноморченка Михайла Петровича, - начальника Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області заступником керівника робочої групи.

2. Внести зміни до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 серпня 2011 року N 517 "Про робочу групу з підготовки проекту програми розвитку рибного господарства Херсонської області до 2015 року", замінивши число та слова "до 30 серпня" числом і словами "до 10 листопада".

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали