Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до складу ВАК ДСНС України

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 5 липня 2016 року N 318

(з основної діяльності)

м. Київ

Про внесення змін до складу ВАК ДСНС України

Наказ втратив чинність(згідно з наказом Державної служби України з надзвичайних ситуаційвід 3 січня 2017 року N 6) (Наказ N 6)

Наказом ДСНС України від 16.01.2016 N 27 затверджено склад Вищої атестаційної комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У зв'язку з призначенням БІЛОШИЦЬКОГО Руслана Миколайовича на посаду заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій наказую:

1. Виключити зі складу Вищої атестаційної комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій БІЛОШИЦЬКОГО Руслана Миколайовича, генерал-майора служби цивільного захисту.

2. Включити до складу Вищої атестаційної комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій НЕТРЕБУ Олега Віталійовича, виконуючого обов'язки директора Департаменту ресурсного забезпечення.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Мельчуцького О. Г.

 

Голова

М. Чечоткін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали