Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до списку працівників Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, які вступають до житлово-будівельного кооперативу "Захисник" при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, і членів їх сімей, що виявили бажання оселитися в будинку кооперативу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.09.2018 р. N 1608

Київ

Про внесення змін до списку працівників Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, які вступають до житлово-будівельного кооперативу "Захисник" при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, і членів їх сімей, що виявили бажання оселитися в будинку кооперативу

Відповідно до Житлового кодексу Української РСР, постанови Ради Міністрів Української РСР від 30 квітня 1985 року N 186 "Про затвердження Примірного статуту житлово-будівельного кооперативу", враховуючи рішення громадської комісії з житлових питань виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23 травня 2018 року (протокол N 1/2) та від 12 липня 2018 року (протокол N 2/2):

Унести зміни до списку працівників Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, які вступають до житлово-будівельного кооперативу "Захисник" при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, і членів їх сімей, що виявили бажання оселитися в будинку кооперативу, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05 березня 2014 року N 240 "Про затвердження рішення зборів про організацію житлово-будівельного кооперативу "Захисник" при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві та списку працівників Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, які вступають до цього кооперативу, і членів їх сімей, що виявили бажання оселитися в будинку кооперативу", виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
05 березня 2014 року N 240
(у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 03 вересня 2018 року N 1608)

СПИСОК
працівників Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, які вступають до житлово-будівельного кооперативу "Захисник" при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, і членів їх сімей, що виявили бажання оселитися в будинку кооперативу

1. ЛАБУНЕЦЬ МИХАЙЛО СТАНІСЛАВОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, син, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1991 року.

2. БУРДЕЛЬНА ГАЛИНА ТЕОФІЛІВНА, сім'я - три особи (вона, чоловік, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1991 року.

3. ДУДАК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, сім'я - три особи (він, дочка, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1991 року.

4. ГРИЩЕНКО ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1992 року.

5. БОНДАРЕНКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСІЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1993 року.

6. СЕМЕНИЩ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1993 року.

7. ЗАБІЯКА СТАНІСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1995 року.

8. ДРАГА МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1995 року.

9. МАРАЧ ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1996 року.

10. ДИПТАН СВІТЛАНА ФЕДОРІВНА, сім'я - дві особи (вона, син), на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1997 року.

11. БОНДАРУК ІРИНА МИКОЛАЇВНА, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1998 року.

12. ОМЕЛЬЧУК МИКОЛА АНДРІЙОВИЧ, сім'я - дві особи (він, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1998 року.

13. СЕРГІЄНКО СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1998 року.

14. ЮЩЕНКО АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1998 року.

15. ГРІНЕНКО АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, син, мати дружини), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1999 року.

16. ЗУБЧЕНКО ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1999 року.

17. ХМЕЛЮК МИКОЛА АНДРІЙОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, син, дочка), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1999 року.

18. ІСАКОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА, сім'я - три особи (вона, чоловік, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1999 року.

19. ІЛЛЯШЕНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1999 року.

20. МАКСИМЧУК ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, сім'я - дві особи (він, мати), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1999 року.

21. РЕВЕНКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2000 року.

22. КОВКРАК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2001 року.

23. КУНЦ СЕРГІЙ ІГОРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2001 року.

24. КОРЧИНСЬКИЙ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2001 року.

25. ВЕРЕМЧУК ВАЛЕРІЙ АРКАДІЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2002 року.

26. СЕРВЕЦЬКА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА, сім'я - чотири особи (вона, син, дружина сина, онук), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2002 року.

27. БЕЛЕНОК МИКОЛА СЕМЕНОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина дочка, дочка), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2002 року.

28. ІЛЬЧЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2003 року.

29. ГЕРІЛЕВИЧ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дочка, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2003 року.

30. ЗАПОРОЖЕЦЬ АНАТОЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2003 року.

31. БОРИСЕНКО ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2003 року.

32. СЛИВА ОКСАНА ВІКТОРІВНА, сім'я - три особи (вона, чоловік, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2003 року.

33. ХАНІНА ОКСАНА ФЕДОСІЇВНА, сім'я - три особи (вона, дочка, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2004 року.

34. ГЕРАСИМЕНКО МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2004 року.

35. ПАСТУШЕНКО АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, син, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2004 року.

36. ТКАЧЕНКО ВІТАЛІНА ІВАНІВНА, сім'я - три особи (вона, чоловік, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2004 року.

37. КОСТЕНКО ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2004 року.

38. ВАСЬКІВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2004 року.

39. ЛУК'ЯНЕНКО ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

40. БОГДАН ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

41. ДОРОШЕНКО АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

42. ПАДИЛО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, син, дочка), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

43. ОСАДЧИЙ ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

44. ШПАК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, син, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

45. МОРОЗ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

46. ЧОП'ЯК АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, син, мати), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

47. ГОРДІЄНКО РОМАН МИХАЙЛОВИЧ, сім'я - дві особи (він, мати), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

48. ШПИЧКО ТАРАС МИКОЛАЙОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

49. ПАДІЙ ВІРА МИКОЛАЇВНА, сім'я - три особи (вона, батько, мати), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

50. КУЗИК РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дочка, дочка, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

51. БЕДЯ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2006 року.

52. МИРОНЦОВ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2006 року.

53. ЗОЗУЛЯ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2006 року.

54. КАМ'ЯНСЬКИЙ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2006 року.

55. ЛИСЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2006 року.

56. СІРАК ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2007 року.

57. ЗАБАРІНА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА, сім'я - три особи (вона, чоловік, дочка), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2007 року.

58. САРАПИН ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ, сім'я - дві особи (він, мати), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2007 року.

59. ЛАСКАВА ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2006 року.

60. ГЛОБА ВІТАЛІЙ ПЕТРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2007 року.

61. ДУДКА СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2007 року.

62. БОДНЮК ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА, сім'я - чотири особи (вона, чоловік, дочка, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2007 року.

63. ЗЮБАНОВА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА, сім'я - три особи (вона, чоловік, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2007 року.

64. ГЕРАСИМЧУК ВАЛЕРІЙ ГРИГОРОВИЧ, сім'я - дві особи (він, син), на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2007 року.

65. МІСЮК СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА, сім'я - дві особи (вона, чоловік), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2008 року.

66. ГАРБУЗ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - дві особи (він, син), на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2008 року.

67. САСЮК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, дочка, дочка), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2009 року.

68. ВАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - дві особи (він, мати), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2009 року.

69. ПОЛІЩУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2009 року.

70. ГАВІНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

71. ШЕВЧУК АЛІНА ВІКТОРІВНА, сім'я - дві особи (вона, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

72. МАРУСЕЧКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

73. КАЙДАНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР РУСЛАНОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

74. ПІКАЛОВА КАТЕРИНА ЮРІЇВНА, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

75. ФЕДОСОВ ЮРІЙ ОЛЕГОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

76. ТРИПОЛЬСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

77. БИЧКІВСЬКИЙ ДМИТРО ЙОСИПОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

78. ГЛАДУН СВІТЛАНА ДМИТРІВНА, сім'я - чотири особи (вона, чоловік, син, мати чоловіка), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

79. ЄГОРОВА ГАННА ПЕТРІВНА, сім'я - дві особи (вона, дочка), на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

80. СКОБАРОВА СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА, сім'я - дві особи (вона, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

81. ГАТУНОК АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

82. ПАЛАДІЙЧУК ОЛЬГА ЮРІЇВНА, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

83. КРАВЕЦЬ ЛЮБОВ ОЛЕКСАНДРІВНА, сім'я - дві особи (вона, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

84. ПАВЛИК АНТОН ВАЛЕРІЙОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

85. ЯРЕМЕНКО ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

86. АКСЕНЧЕНКО ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

87. БРЕНЦУН ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ, сім'я - дві особи (він, дружина), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

88. ПОЛОЗУН АРТЕМ ЛЕОНТІЙОВИЧ, сім'я - дві особи (він, дружина), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

89. НІКОЛАЄВСЬКИЙ МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

90. НОВИЧЕНКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА, сім'я - три особи (вона, чоловік, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

91. ХОМЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

92. ЧІПАКОВА ВІКТОРІЯ МИХАЙЛІВНА, сім'я - дві особи (вона, чоловік), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

93. РИМАР МИХАЙЛО ВІТАЛІЙОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

94. ВІХОТЬ ЗЕНОВІЙ ІВАНОВИЧ, сім'я - дві особи (він, дружина), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

95. ЗЕЛІНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

96. ТКАЧОВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, сім'я - дві особи (він, дружина), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2003 року.

97. СКОВРУНСЬКИЙ ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, дочка, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1991 року.

98. ЛАНДИШЕВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА, сім'я - три особи (вона, дочка, баба), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2015 року.

99. АГЕЙЧЕНКО ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - дві особи (він, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2001 року.

100. ПРОДАН АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

101. ТКАЧУК ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, син, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1993 року.

102. ВАСІОН СВІТНАНА МИКОЛАЇВНА, сім'я - чотири особи (вона, мати, сестра, баба), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1996 року.

103. МИРОНОВА ТЕТЯНА ВАЛЕРІЇВНА, сім'я - дві особи (вона, баба), на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2004 року.

104. СОКОРЕНКО АНДРІЙ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1991 року.

105. ПЕРЕПАДЯ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, син, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2006 року.

106. ТОКАР БОГДАН АНАТОЛІЙОВИЧ, сім'я - дві особи (він, мати), на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1991 року.

107. ЮХНО ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2009 року.

108. ВОЗНІЦЬКИЙ ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ, сім'я - дві особи (він, дружина), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2010 року.

109. МАНДРОВА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА, сім'я - чотири особи (вона, чоловік, дочка, дочка), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

110. СИМОНЧУК МИХАЙЛО ВІКТОРОВИЧ, сім'я - дві особи (він, дружина), на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2008 року.

111. ДІДЕНКО АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка дружини), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

112. ТКАЧЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, сім'я - п'ять осіб (він, дружина, дочка, син, дочка), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2006 року.

113. МІКЕТІН РУСЛАН ІГОРОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2010 року.

114. АНДРУШЕЧКО ІРИНА МИКОЛАЇВНА, сім'я - чотири особи (вона, чоловік, син, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2010 року.

115. ЛЯШЕНКО АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

116. ФРАНЦУЗ СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, дочка, мати), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2000 року.

117. РАЗУМОВ ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

118. ОСІЄВСЬКИЙ ІГОР ФЕДОРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2004 року.

119. ЧЕРНЯК АНТОН ВАСИЛЬОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, син, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

120. ДЗЮБА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, дочка, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2004 року.

121. МАЛЯРЧУК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дочка, дочка, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1991 року.

122. ФЕДЧЕНКО ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ, сім'я - три особи (він, дочка, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

123. КОТЮРГІНА КРІСТІНА ВАСИЛІВНА, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

124. СЕХ МАР'ЯН ЄВГЕНОВИЧ, сім'я - дві особи (він, баба), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2014 року.

125. ТАРАСЕНКО ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1992 року.

126. САХНЮК ОЛЕГ ВІТАЛІЙОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, дочка, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2005 року.

127. РОЗГОН БОГДАН АНАТОЛІЙОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, дочка, дочка), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2004 року.

128. КАПІНУС АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ, сім'я - дві особи (він, мати), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

129. ТРОЦЮК АЛЬОНА ОЛЕКСАНДРІВНА, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1995 року.

130. КОРОЛЬ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, син, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1991 року.

131. ГАМАНЮК ІРИНА ПЕТРІВНА, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

132. САЛІЄНКО МИХАЙЛО БОРИСОВИЧ, сім'я - три особи (він, син, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2003 року.

133. КИШЕНЯ АЛЛА ВАСИЛІВНА, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2010 року.

134. КОЛЬЧЕНКО СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

135. ЗАРІЧНЮК МАКСИМ ВСЕВОЛОДОВИЧ, сім'я - дві особи (він, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

136. МЕНДЕГРАЛ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ, сім'я - три особи (він, син, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2010 року.

137. БАБИЧ АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

138. ГАЛКА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, дочка, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2008 року.

139. МИХАЙЛЕНКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

140. ПОЛИВОДА АНЖЕЛА ВОЛОДИМИРІВНА, сім'я - чотири особи (вона, син, дочка, мати), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

141. МАКУЛІН ІГОР ОЛЕКСІЙОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2009 року.

142. ЗОЗУЛЯ ІРИНА ВАСИЛІВНА, сім'я - чотири особи (вона, чоловік, син, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2003 року.

143. КОЗАК ВАСИЛЬ ВІКТОРОВИЧ, сім'я - дві особи (він, дружина), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2002 року.

144. ДИМАРЕЦЬКА АННА ЮРІЇВНА, сім'я - дві особи (вона, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2006 року.

145. ТОКАРСЬКИЙ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2004 року.

146. ГОЛУБ СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА, сім'я - чотири особи (вона, чоловік, син, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2007 року.

147. ТОМЧУК СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2004 року.

148. ЛІНІЙЧУК ОКСАНА АНДРІЇВНА, сім'я - дві особи (вона, батько), на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2014 року.

149. БУТЕНКО ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ, сім'я - дві особи (він, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1996 року.

150. КОВАЛЬОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

151. ШКУРКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

152. КОРНІЯЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

153. КОТЮК ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2011 року.

154. САМАР ТАРАС ПЕТРОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, син, дочка), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2015 року.

155. ЧЕРНЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРІЙОВИЧ, сім'я - чотири особи (він, дружина, дочка, син), на трикімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2007 року.

156. ЯКУШЕНКО ОЛЕГ ОЛЕКСІЙОВИЧ, сім'я - три особи (він, дружина, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2015 року.

157. ХАЛІМОВСЬКИЙ ТАРАС МИКОЛАЙОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2015 року.

158. МИХАЙЛЕНКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА, сім'я - три особи (вона, чоловік, син), на двокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 2012 року.

159. ОНИЩЕНКО ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1990 року.

160. АРСЕНЮК ВОЛОДИМИР ЯСОНОВИЧ, одна особа, на однокімнатну квартиру, що перебуває на квартирному обліку з 1999 року.

 

Директор Департаменту будівництва
та житлового забезпечення

К. Федотов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали