МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2012 року N 103

Про внесення змін до Статуту державного підприємства "Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця"

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства Статуту державного підприємства "Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця", наказую:

1. Затвердити зміни до Статуту державного підприємства "Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця" (далі - Статут), що додаються (додаток для внутрішнього використання).

2. Генеральному директору державного підприємства "Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця" Мазурку О. Г.:

2.1. Забезпечити реєстрацію змін до Статуту в установленому законодавством порядку.

2.2. У місячний термін подати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) один примірник зареєстрованих змін до Статуту.

3. Скасувати наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 02.12.2011 N 690 "Про затвердження нової редакції Статуту державного підприємства "Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця", як такий, що нереалізований.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали