МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 серпня 2011 року N 396

Про внесення змін до Статуту Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва

Керуючись законами України "Про вищу освіту" та "Про управління об'єктами державної власності", Положенням про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженим Указом Президента України від 23.04.2011 N 500 (Положення N 500/2011), та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України наказую:

1. Затвердити зміни до Статуту Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 24.03.2008 N 172, що додаються.

2. Ректору Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва Пузіку В. К.:

2.1. Забезпечити реєстрацію змін до Статуту Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва у встановленому законодавством порядку.

2.2. У місячний термін після державної реєстрації подати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) один примірник зареєстрованих змін до Статуту Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали