МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 вересня 2011 року N 494

Про внесення змін до Статуту Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства

Керуючись законами України "Про вищу освіту", "Про освіту" та "Про управління об'єктами державної власності", Положенням про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженим Указом Президента України від 23.04.2011 N 500 (Положення N 500/2011), та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України, наказую:

1. Затвердити зміни до статуту Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 18.11.2008 N 764, що додаються.

2. Директору Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства Чолак М. І.:

2.1. Забезпечити реєстрацію змін до статуту Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства в установленому законодавством порядку.

2.2. У місячний термін після державної реєстрації подати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) один примірник зареєстрованих змін до статуту Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали