МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 серпня 2011 року N 419

Про внесення змін до Статуту Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства

Керуючись законами України "Про вищу освіту", "Про освіту" та "Про управління об'єктами державної власності", Положенням про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23.04.2011 N 500 (Положення N 500/2011), та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України наказую:

1. Затвердити зміни до Статуту Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 18.11.2008 N 764, що додаються.

2. Директору Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства Чолак М. І.:

2.1. Забезпечити реєстрацію змін до Статуту Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства у встановленому законодавством порядку.

2.2. У місячний термін після державної реєстрації подати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) один примірник зареєстрованих змін до Статуту Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

ПОГОДЖЕНО
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Т. в. о. Міністра
П. М. Куліков
"___" 2011 року

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
22.08.2011 N 419


Зміни до Статуту
Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства

У тексті Статуту Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 18.11.2008 N 764, слова "Міністерство аграрної політики України" та "Міністерство освіти і науки України" у всіх відмінках замінити словами "Міністерство аграрної політики та продовольства України" та "Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України" у відповідних відмінках.

Дані зміни є невід'ємною частиною Статуту Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали