ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.06.2012 р. N 926

Київ

Про внесення змін до Статуту Київської міської станції швидкої медичної допомоги

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів", постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2009 N 589 "Про затвердження Порядку провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом" та з метою приведення установчих документів у відповідність до вимог законодавства України, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити зміни до Статуту Київської міської станції швидкої медичної допомоги, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.01.2011 N 5 (Розпорядження N 5), що додаються.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
05.06.2012 N 926


Зміни
до Статуту Київської міської станції швидкої медичної допомоги, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.01.2011 N 5 (Розпорядження N 5)

(Цей документ є невід'ємною частиною Статуту Київської міської станції швидкої медичної допомоги)

Абзац 17 пункту 2.2 розділу II Статуту викласти в новій редакції:

"- здійснення діяльності з придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у порядку, визначеному законодавством України".

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали