ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.10.2017 р. N 1202

Київ

Про внесення змін до Статуту Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про вищу освіту" (Закон N 1556-VII), "Про культуру", "Про освіту" (Закон N 2145-VIII), "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", враховуючи протокол загальних зборів трудового колективу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв від 10 лютого 2017 року, з метою приведення установчих документів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв у відповідність з вимогами законодавства України:

1. Внести зміни до Статуту Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2007 року N 1729, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Ректору Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв забезпечити державну реєстрацію змін до Статуту в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г. В.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали