ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.06.2017 р. N 767

Київ

Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 4" Дніпровського району м. Києва

Відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров'я, Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", наказу Міністерства охорони здоров'я України від 29 липня 2016 року N 801 "Про затвердження Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та положень про його підрозділи" (Положення N 801), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 серпня 2016 року за N 1167/29297, та з метою приведення Статуту комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 4" Дніпровського району м. Києва у відповідність з вимогами законодавства України:

1. Внести зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 4" Дніпровського району м. Києва, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06 квітня 2012 року N 556, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Комунальному некомерційному підприємству "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 4" Дніпровського району міста Києва забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію змін до Статуту.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали