Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Благоустрій Шевченківського району"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.04.2018 р. N 546

Київ

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Благоустрій Шевченківського району"

Відповідно до статей 57, 78 Господарського кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 11 частини першої статті 15 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", рішення Шевченківської районної у м. Києві ради від 08 вересня 2005 року N 577 "Про створення комунального підприємства "Благоустрій Шевченківського району" Шевченківської районної у м. Києві ради", рішення Київської міської ради від 22 вересня 2011 року N 24/6240 "Про питання діяльності комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва" (Рішення N 24/6240), з метою приведення у відповідність з вимогами законодавства України Статуту комунального підприємства "Благоустрій Шевченківського району":

1. Унести зміни до Статуту комунального підприємства "Благоустрій Шевченківського району", затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12 квітня 2012 року N 610 (Розпорядження N 610), виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Комунальному підприємству "Благоустрій Шевченківського району" забезпечити державну реєстрацію змін до Статуту в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали