Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.04.2018 р. N 611

Київ

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр"

Відповідно до статей 57, 78 Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань":

1. Внести зміни до Статуту комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр", затвердженого розпорядженням Представника Президента України у місті Києві від 21 липня 1992 року N 678 (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09 лютого 2012 року N 204 (Розпорядження N 204)), виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Комунальному підприємству "Головний інформаційно-обчислювальний центр" забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію змін до Статуту.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали