Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "ЛІК" м. Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.08.2018 р. N 1473

Київ

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "ЛІК" м. Києва"

Відповідно до статей 57, 78 Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року N 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (Положення N 786/786):

1. Унести зміни до Статуту комунального підприємства "ЛІК" м. Києва", затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04 березня 2013 року N 269 (Розпорядження N 269), виклавши його у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Комунальному підприємству "ЛІК" м. Києва" забезпечити у встановленому порядку державну реєстрацію змін до Статуту.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Непопа В. І.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали