МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 жовтня 2011 року N 508

Про внесення змін до статуту Полтавської державної аграрної академії

Керуючись законами України "Про вищу освіту" та "Про управління об'єктами державної власності", Положенням про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженим Указом Президента України від 23.04.2011 N 500 (Положення N 500/2011), та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України наказую:

1. Затвердити зміни до статуту Полтавської державної аграрної академії, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 11.09.2008 N 578, що додаються (додаток для внутрішнього використання).

2. В. о. ректора Полтавської державної аграрної академії Аранчій В. І.:

2.1. Забезпечити реєстрацію змін до статуту Полтавської державної аграрної академії в установленому законодавством порядку.

2.2. У місячний термін після державної реєстрації подати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) один примірник зареєстрованих змін до статуту Полтавської державної аграрної академії.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали