МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.04.2012 р. N 114-р

Про внесення змін до структури апарату облдержадміністрації

Відповідно до статей 2, 44 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року N 851 "Про затвердження Порядку перебування на державній службі працівників патронатної служби членів Кабінету Міністрів України та голів місцевих державних адміністрацій" та з метою забезпечення виконання Доручення Президента України від 6 квітня 2012 року N 1-1/817:

1. Утворити у складі патронатної служби голови облдержадміністрації підрозділ з упровадження економічних реформ патронатної служби голови облдержадміністрації граничною чисельністю 2 штатних одиниці (радник голови облдержадміністрації, помічник голови облдержадміністрації) за рахунок двох вакантних посад патронатної служби голови облдержадміністрації.

2. Внести зміни до структури і чисельності облдержадміністрації, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 09.11.2007 N 355-р "Про упорядкування структури облдержадміністрації" (в редакції розпорядження голови облдержадміністрації від 14.05.2009 N 185-р), виклавши таблицю "Патронатна служба" в такій редакції:

Патронатна служба

1

Помічники, радники голови облдержадміністрації

4

 

2

Підрозділ з упровадження економічних реформ

2

 


3. Увести в дію зазначену структуру з 20 квітня 2012 року.

4. Керівникам структурних підрозділів апарату облдержадміністрації забезпечити у порядку, встановленому чинним законодавством:

внесення відповідних змін до посадових інструкцій радника та помічника голови облдержадміністрації підрозділу з упровадження економічних реформ патронатної служби голови облдержадміністрації;

внесення відповідних змін до штатного розпису апарату облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали