ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.04.2012 р. N 260

Про внесення змін до структури обласної державної адміністрації

З метою оптимізації структури обласної державної адміністрації, підвищення системи управління та ефективності роботи у сфері інформаційної і внутрішньої політики, відповідно до статей 104 - 106 Цивільного кодексу України, керуючись статтями 5, 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41, частиною четвертою статті 47 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Припинити юридичну особу - управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації (11 штатних одиниць) шляхом приєднання до управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації.

2. Вважати управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації правонаступником управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації.

3. Збільшити штатний розпис управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації (15 штатних одиниць) на 6 штатних одиниць за рахунок введення до нього по 2 штатні одиниці з таких структурних підрозділів обласної державної адміністрації: Головного управління агропромислового розвитку, Головного управління економіки, управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, встановивши загальну чисельність управління - 32 штатні одиниці.

4. Перейменувати управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації в управління з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації.

5. Внести зміни до розділу II Переліку управлінь, відділів та інших структурних підрозділів обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 30 травня 2005 року N 571 "Про упорядкування структури обласної державної адміністрації та райдержадміністрацій" (зі змінами і доповненнями), а саме:

5.1. Виключити позицію "Управління у справах преси та інформації".

5.2. Викласти пункт 12 у наступній редакції:

"12. Управління з питань внутрішньої та інформаційної політики".

6. Начальнику управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації Устиненку О. В.:

6.1. Попередити працівників очолюваного управління про їх можливе наступне звільнення та поінформувати про це міський центр зайнятості згідно з чинним законодавством.

6.2. У місячний термін надати на затвердження голові обласної державної адміністрації Положення про управління з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації, його структуру і штатний розпис згідно з чинним законодавством.

7. Утворити комісію з припинення управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

8. Встановити, що до Комісії переходять повноваження щодо управління справами управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, у тому числі з наданням права першого підпису головному спеціалісту відділу оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, голові Комісії Яхній О. О.

9. Голові Комісії Яхній О. О.:

9.1. Протягом трьох робочих днів з дня видання цього розпорядження письмово повідомити державного реєстратора про прийняття рішення щодо припинення управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

9.2. Забезпечити розміщення в друкованих засобах інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичних осіб, що припиняються, повідомлення про припинення управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації як юридичної особи, зазначивши при цьому порядок і строк заявлення кредиторами вимог до нього. У будь-якому випадку строк повинен становити не менше двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення вказаного управління обласної державної адміністрації як юридичної особи.

Вжити дієвих заходів для виявлення кредиторів, у тому числі письмово повідомити їх про припинення юридичної особи - управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації.

9.3. Попередити працівників управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації про їх можливе наступне звільнення, про що поінформувати міський центр зайнятості згідно з чинним законодавством.

10. Відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації попередити начальника управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації Устиненка О. В., заступника начальника управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації Філенка К. В. та головного спеціаліста відділу оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, голову Комісії Яхній О. О. про можливе наступне звільнення, про що поінформувати міський центр зайнятості згідно з чинним законодавством.

11. Начальникам головних управлінь обласної державної адміністрації: агропромислового розвитку - Носику А. А., економіки - Реєбер Ю. Г., заступнику начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації Усіку Г. М.:

11.1. Визначитися з одиницями, що будуть скорочені, та попередити відповідних працівників про їх можливе звільнення і поінформувати про це міський центр зайнятості згідно з чинним законодавством.

11.2. До 10 червня 2012 року внести необхідні зміни до штатних розписів та структур очолюваних управлінь і подати їх на затвердження голові обласної державної адміністрації в установленому чинним законодавством порядку.

12. Начальнику управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації Устиненку О. В. і голові Комісії Яхній О. О. забезпечити складання відповідного акта приймання-передачі та подати його голові обласної державної адміністрації на затвердження.

13. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації врахувати зазначені у даному розпорядженні зміни при затвердженні граничної чисельності та видатків на утримання управління з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації.

14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації - керівника апарату Білого В. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк


 

Додаток
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
09.04.2012 N 260


СКЛАД
комісії з припинення управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації

Яхній
Ольга Олександрівна

- головний спеціаліст відділу оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, голова комісії

Магдич
Наталія Миколаївна

- головний спеціаліст відділу оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, заступник голови комісії

Лозовська
Катерина Сергіївна

- головний спеціаліст відділу аналітики, поліграфії та розвитку засобів масової інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, секретар комісії

Криволап
Валентина Леонідівна

- начальник відділу аналітики, поліграфії та розвитку засобів масової інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, член комісії

Кіскіна
Алла Іванівна

- головний спеціаліст відділу аналітики, поліграфії та розвитку засобів масової інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, член комісії.


 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали