Додаткова копія: Про внесення змін до структури та штатного розпису Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 червня 2019 року N 31-шц

Про внесення змін до структури та штатного розпису Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України

З метою удосконалення організації роботи Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, керуючись статтями 7 (Перелік N 1697-VII), 9 (Перелік N 1697-VII) та 14 Закону України "Про прокуратуру" (Перелік N 1697-VII), наказую:

1. Ліквідувати у структурі та штатному розписі Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України управління представництва інтересів держави, протидії корупції у воєнній сфері.

Їх загальну штатну чисельність 18 одиниць зарахувати до резерву Генеральної прокуратури України з відповідним фондом заробітної плати.

2. Утворити у структурі та штатному розписі Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України управління представництва інтересів держави у воєнній сфері у складі:

- відділ протидії корупції у військовій сфері та в оборонно-промисловому комплексі;

- відділ представництва інтересів держави в судах та при виконанні судових рішень;

- відділ організації представництва інтересів держави, протидії корупції у військовій сфері та в оборонно-промисловому комплексі в регіонах.

2.1 Установити у штатному розписі новоутвореного управління за рахунок резерву Генеральної прокуратури України 18 одиниць з відповідним фондом заробітної плати, у тому числі посади:

- начальник управління

- 1

відділ протидії корупції у військовій сфері та в оборонно-промисловому комплексі

- начальник відділу

- 1

- прокурор відділу

- 4

відділ представництва інтересів держави в судах та при виконанні судових рішень

- начальник відділу

- 1

- прокурор відділу

- 4

відділ організації представництва інтересів держави, протидії корупції у військовій сфері та в оборонно-промисловому комплексі в регіонах

- начальник відділу

- 1

- заступник начальника відділу

- 1

- прокурор відділу

- 5

3. Внести відповідні зміни до наказів Генерального прокурора України від 16.07.2015 N 55щц (Наказ N 55шц) та N 56шц.

 

Генеральний прокурор України

Ю. Луценко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали