Про внесення змін до тарифів на платну послугу, що надається комунальними лікувально-профілактичними закладами Вінницької міської ради, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 18 грудня 2009 року N 568

Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
від 6 березня 2012 року N 112

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області
19 березня 2012 р. за N 9/1046

Відповідно до статті 8 Закону України "Про ціни і ціноутворення", постанов Кабінету Міністрів Україні від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (зі змінами та доповненнями), від 17 вересня 1996 року N 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти" (зі змінами та доповненнями), наказів Міністерства охорони здоров'я України від 23 лютого 2005 року N 81 "Про затвердження Переліку спеціальностей та строки навчання в інтернатурі випускників медичних і фармацевтичних вищих навчальних закладів, медичних факультетів університетів" (зі змінами та доповненнями), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 9 березня 2005 року за 291/10571, Міністерства освіти України від 8 квітня 1993 року N 93 "Про затвердження Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 квітня 1993 року за N 35, від 21 травня 2007 року N 246 "Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 липня 2007 року за N 846/14113, рішення Вінницької міської ради від 19 серпня 2011 року N 386 "Про створення комунальних закладів "Центрів первинної медико-санітарної допомоги":

1. Внести до тарифів на платні послуги, що надається комунальними лікувально-профілактичними закладами Вінницької міської ради, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 18 грудня 2009 року N 568 "Про затвердження тарифів на платну медичну послугу, що надається комунальними лікувально-профілактичними закладами Вінницької міської ради", зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 30 грудня 2009 року за N 84/917 такі зміни:

1.1. В позиції 1.2 слова "Стажування лікарів (провізорів) - інтернів з внутрішніх хвороб в міській клінічній лікарні N 1, міській клінічній лікарні N 3, міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, міській поліклініці N 2" замінити словами: "Стажування лікарів (провізорів) - інтернів з внутрішніх хвороб в міській клінічній лікарні N 1, міській клінічній лікарні N 3, міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, Центрі первинної медико-санітарної допомоги N 2".

1.2. В позиції 1.4 слова "Стажування лікарів (провізорів) - інтернів з стоматології в міській стоматологічній поліклініці "Вінницький міський клінічний стоматологічний центр", Замостянській стоматологічній поліклініці "Замостянський клінічний стоматологічний центр", міській клінічній дитячій стоматологічній поліклініці" замінити словами: "Стажування лікарів (провізорів) - інтернів з стоматології в міській стоматологічній поліклініці "Вінницький міський клінічний стоматологічний центр", міській клінічній дитячій стоматологічній поліклініці".

1.3. В позиції 1.6 слова "Стажування лікарів (провізорів) - інтернів з педіатрії в міській дитячій поліклініці N 1, в міській дитячій поліклініці N 2 та міській лікарні "Центр матері та дитини" (МЛЦМтД)" - замінити словами: "Стажування лікарів (провізорів) - інтернів з педіатрії в Центрі первинної медико-санітарної допомоги N 2, Центрі первинної медико-санітарної допомоги N 5 та міській лікарні "Центр матері та дитини" (МЛЦМтД)".

1.4. В позиції 1.8 слова "Стажування лікарів (провізорів) - інтернів з загальної практики сімейної медицини в міській клінічній лікарні N 1 та міській поліклініці N 2" замінити словами: "Стажування лікарів (провізорів) - інтернів з загальної практики сімейної медицини в Центрі первинної медико-санітарної допомоги N 3, Центрі первинної медико-санітарної допомоги N 2".

2. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Вінницькій області.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали