КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 01.12.2011 р. N 1792

Про внесення змін до Тимчасової технологічної схеми організації митного контролю та митного оформлення повітряних суден перевізників і товарів, що переміщуються цими суднами у пункті пропуску через державний кордон України "Київ-аеропорт" (Жуляни) та пункті пропуску через державний кордон України "Гостомель", затвердженої наказом Київської регіональної митниці від 06.06.2011 N 901

Відповідно до статті 27 Митного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 N 1030 "Деякі питання здійснення попереднього документального контролю в пунктах пропуску через державний кордон України", постанови Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 N 1031 "Деякі питання здійснення державного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України", з метою створення сприятливих умов для прискорення товарообігу, удосконалення форм і методів митного контролю та митного оформлення товарів та інших предметів, що переміщуються через пункти пропуску, які розташовані в зоні діяльності Київської регіональної митниці, наказую:

1. Внести наступні зміни до Тимчасової технологічної схеми організації митного контролю та митного оформлення повітряних суден перевізників і товарів, що переміщуються цими суднами у пункті пропуску через державний кордон України "Київ-аеропорт" (Жуляни) та пункті пропуску через державний кордон України "Гостомель", затвердженої наказом Київської регіональної митниці від 06.06.2011 N 901 "Про затвердження Тимчасової технологічної схеми організації митного контролю та митного оформлення повітряних суден перевізників і товарів, що переміщуються цими суднами у пункті пропуску через державний кордон України "Київ-аеропорт" (Жуляни) та пункті пропуску через державний кордон України "Гостомель":

1.1. Пункт 1.1 розділу 1 викласти у такій редакції:

"1.1. Ця Тимчасова технологічна схема розроблена відповідно до Митного кодексу України, міжнародних стандартів та рекомендованої практики "Спрощення формальностей" (додаток 9 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію), постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 N 1948 "Деякі питання здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних поштових та експрес-відправленнях", постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2003 N 1989 "Питання пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними", постанови Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 N 1030 "Деякі питання здійснення попереднього документального контролю в пунктах пропуску через державний кордон України", постанови Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 N 1031 "Деякі питання здійснення державного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України", з метою визначення послідовності дій посадових осіб митного поста "Київ-аеропорт" Київської регіональної митниці, при здійсненні митного контролю та митного оформлення повітряних суден перевізників і товарів, що переміщуються цими суднами через митний кордон України."

1.2. Пункт 1.3 розділу 1 доповнити абзацом:

"попередній документальний контроль - контрольні заходи, які полягають у перевірці документів та відомостей, необхідних для здійснення державного санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного контролю та контролю за переміщенням культурних цінностей, та здійснюються митними органами в пунктах пропуску через державний кордон України стосовно окремих видів товарів, у тому числі продуктів та сировини тваринного походження, що ввозяться на митну територію України (у тому числі з метою транзиту)".

1.3. Пункт 3.1 розділу 3 доповнити підпунктом 3.1.13:

"3.1.13. У пунктах пропуску через державний кордон України "Київ-аеропорт" (Жуляни) та "Гостомель" державний санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний контроль та контроль за переміщенням культурних цінностей, що ввозяться на митну територію України (у тому числі з метою транзиту), здійснюються посадовими особами митного поста "Київ-аеропорт" у формі попереднього документального контролю.

При здійсненні попереднього документального контролю посадовими особами митного поста "Київ-аеропорт" вчиняються дії та вживаються заходи, визначені Порядком здійснення попереднього документального контролю в пунктах пропуску через державний кордон України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 N 1030".

2. Начальнику митного поста "Київ-аеропорт" Ємельяновій Н. А.:

2.1. Довести доповнення до Тимчасової технологічної схеми до задіяних структур пункту пропуску "Київ-аеропорт" (Жуляни) та пункту пропуску "Гостомель", забезпечити інформування суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності про введення в дію даного наказу та його вимоги.

2.2. Ознайомити особовий склад митного поста "Київ-аеропорт" з вимогами наказу під підпис.

3. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Бурі З. М. довести наказ до відома структурних підрозділів Київської регіональної митниці згідно з розрахунком розсилки.

4. Установити, що даний наказ набирає чинності з 15.12.2011.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на начальника митного поста "Київ-аеропорт" Ємельянову Н. А.

6. Загальний контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника Київської регіональної митниці Білецького А. А.

 

Начальник Київської
регіональної митниці

Д. В. Поліщук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали