КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 30.12.2011 р. N 1929

Про внесення змін до Тимчасової технологічної схеми здійснення контролю за переміщенням товарів в Київській регіональній митниці, затвердженої наказом Київської регіональної митниці від 03.08.2007 N 664

З метою забезпечення виконання вимог наказу Держмитслужби України від 23.12.2011 N 1079 "Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби України" (Наказ N 1079) наказую:

1. Унести до Тимчасової технологічної схеми здійснення контролю за переміщенням товарів в Київській регіональній митниці, затвердженої наказом Київської регіональної митниці від 03.08.2007 N 664 (далі - Тимчасова технологічна схема), такі зміни:

1.1. Пункти 1.1 та 1.2 глави 1 розділу II Тимчасової технологічної схеми викласти в наступній редакції:

"1.1. ПП або ПД оформлюється за місцем розташування підрозділів митного оформлення, де за вибором одержувача в подальшому буде проводитися митне оформлення товарів.

Під час вибору місця оформлення товарів одержувачем обов'язково повинна бути врахована компетенція митних постів, яка визначається відповідними розпорядчими документами Київської регіональної митниці.

Оформлення ПП або ПД, які подаються з метою ввезення на митну територію України товарів, що класифікуються у товарній групі 30 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності може бути проведене за місцем розташування будь-якого підрозділу митного оформлення, але з обов'язковим визначенням місцем прибуття території, де за рішенням митниці проводиться митне оформлення зазначеної категорії товарів.

Випадки та порядок оформлення ПП або ПД в черговому режимі визначається окремими положеннями цієї Технологічної схеми.

1.2. У випадку оформлення ПП або ПД поза місцем обліку одержувача товарів, посадові особи підрозділу, який проводив їх оформлення, у кінці робочого дня готують звіт за формою, наведеною у додатку 23 цієї Технологічної схеми та направляють його засобами електронної пошти на адресу начальника митного поста, де буде проводитися митне оформлення товарів для врахування при здійсненні митних процедур та Службу боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.

Це ж стосується і випадків подання ПП або ПД на товари, які класифікуються у товарній групі 30 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності не за місцем їх наступного митного оформлення".

2. Начальнику відділу контролю за переміщенням товарів, начальникам митних постів довести цей наказ до відома суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.

3. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Бурі З. М. довести наказ до особового складу митниці згідно з розрахунком розсилки.

4. Установити, що цей наказ набирає чинності з 16.01.2012.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника Київської регіональної митниці Соколова Ю. І.

 

Начальник Київської
регіональної митниці

Д. В. Поліщук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали