Додаткова копія: Про внесення змін до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 березня 2019 року N 128

Про внесення змін до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів

З метою забезпечення реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019 року N 250 "Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім'ям" (Постанова N 250) наказую:

1. Внести до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року N 793 "Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів" (Наказ N 793) (зі змінами), такі зміни:

позицію:

"3080

Надання допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку"

 

викласти у такій редакції:

"3080

Надання допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях";

 

доповнити позицією такого змісту:

"3087

Надання допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях

1040".

2. Департаменту місцевих бюджетів забезпечити доведення цього наказу до місцевих фінансових органів для використання в роботі.

3. Департаменту забезпечення комунікацій та організаційно-аналітичної роботи забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. Маркарова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали