Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі N 132 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 липня 2019 року N 1787

Київ

Про внесення змін до виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі N 132 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

У зв'язку з прийняттям постанови Центральної виборчої комісії від 20 липня 2019 року N 1786 "Про вибуття з балотування кандидата в народні депутати України Мосякіна В. О., висунутого Політичною партією "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" в одномандатному виборчому окрузі N 132 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року" і неможливістю здійснити передрукування виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в зазначеному одномандатному виборчому окрузі, відповідно до частин сьомої (Закон N 4061-VI), восьмої статті 81 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), керуючись статтями 11 - 13, пунктом 2 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу N 132:

на засіданні дільничної виборчої комісії внести зміни до виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі N 132 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року шляхом проставлення штампа "Вибув" на відомостях стосовно кандидата в народні депутати України Мосякіна В. О., який вибув із балотування, згідно з додатком;

про внесені до виборчого бюлетеня зміни повідомити кожного виборця під час видачі виборчого бюлетеня.

2. Встановити, що штамп "Вибув" проставляється горизонтально таким чином, щоб його відтиск охоплював порожній квадрат та прізвище, власне ім'я (усі власні імена), по батькові (за наявності) і частину інших відомостей про кандидата в народні депутати України.

При цьому відтиск штампа не повинен охоплювати відомості щодо іншого кандидата в народні депутати України.

3. Дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу N 132 після завершення внесення змін до виборчих бюлетенів з використанням штампа "Вибув" невідкладно повернути його до окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України.

4. Цю постанову надіслати окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу N 132 для негайної її передачі разом із штампом "Вибув" дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК

 

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
20.07.2019 N 1787

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, у відомостях щодо яких у виборчому бюлетені з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі N 132 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року у зв'язку із вибуттям з балотування проставляється штамп "Вибув"

Прізвище, власне ім'я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України

Відомості про кандидата у народні депутати України, зазначені у виборчому бюлетені

Дата та номер постанови Центральної виборчої комісії про вибуття кандидата у народні депутати України з балотування

Мосякін Василь Олександрович

1963 року народження, освіта вища, директор, КП "Флора", проживає в місті Первомайськ Миколаївської області, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", суб'єкт висування - Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

від 20 липня 2019 року N 1786

 

Секретар
Центральної виборчої комісії

Н. БЕРНАЦЬКА
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали