АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 22 лютого 2018 року N 355/9

Про внесення змін до Вимог до акредитації Аудиторською палатою України фахових видань з обліку та аудиту

Керуючись Законом України "Про аудиторську діяльність" від 22.04.93 р. N 3125-XII (зі змінами й доповненнями) та Статутом Аудиторської палати України, з метою популяризації аудиторської діяльності, як професії, донесення до фахівців у сфері аудиторської діяльності і широкого загалу інформації щодо заходів, що здійснює Аудиторська палата України, та рішень, прийнятих Аудиторською палатою України, Аудиторська палата України (далі - АПУ) вирішила:

1. Внести до Вимог до акредитації Аудиторською палатою України фахових видань з обліку та аудиту, затверджених рішенням АПУ від 27.10.2017 р. N 351/8 (далі - Вимоги), такі зміни:

пункт 5 Вимог викласти у такій редакції: "5. У склад редакційної колегії засобу масової інформації включається не менше одного члена АПУ до дати укладання договору про співробітництво між АПУ та фаховим виданням".

2. Секретаріату АПУ забезпечити оприлюднення цього рішення.

 

Голова АПУ

Т. О. Каменська
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали