КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 червня 2012 р. N 536

Київ

Про внесення змін до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. N 1040 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 93, ст. 3068), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 13 червня 2012 р. N 536


ЗМІНИ,
що вносяться до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації

1. Абзац перший пункту 1 викласти в такій редакції:

"1. Це Положення регулює питання діяльності юридичної служби міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих держадміністрацій (далі - орган виконавчої влади), а також державного підприємства, установи та організації (далі - підприємство).".

2. Абзац другий пункту 6 виключити.

3. У пункті 18 слово "або" замінити словами "та/або".

4. У пункті 19 слова "не менш як три роки або за фахом в інших сферах не менш як чотири роки" замінити словами "на посаді не нижче провідного спеціаліста не менш як один рік або стажем роботи за фахом в інших сферах не менш як три роки".

5. У пункті 20 слова "не менш як два роки" замінити словами і цифрами "на державній службі на посаді не нижче спеціаліста II категорії не менш як один рік або стажем роботи за фахом в інших сферах не менш як два роки".

6. Абзац другий пункту 22 викласти в такій редакції:

"Керівники юридичних служб територіальних органів міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади призначаються на посаду за погодженням з керівниками юридичних служб відповідних міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.".

7. У тексті Положення слова "(місцевих, регіональних)" в усіх відмінках і формах числа та слова ", урядового органу та його територіальних органів" виключити.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали