ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.03.2010 р. N 175

Київ

Про внесення змін і доповнень до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Внести зміни і доповнення до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 29.10.2002 N 1970 (зі змінами і доповненнями), а саме:

1. Пункт 4 доповнити абзацом наступного змісту:

"Розпорядження, доручення Київського міського голови, заступника міського голови - секретаря Київради є обов'язковими для виконання всіма посадовими особами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. У тексті Регламенту слова "перші заступники" у всіх відмінках замінити словами "перший заступник" у відповідних відмінках.

3. Пункт 49 доповнити абзацом такого змісту:

"Проекти розпоряджень про внесення змін до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вносяться за поданням заступника голови - керівника апарату".

 

Голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали