КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.06.2011 р. N 114

Про внесення змін і доповнень до розпорядження Київського міського голови від 30.11.2005 N 348

Відповідно до Указу Президента України від 10.11.95 N 1035/95 "Про затвердження Програми кадрового забезпечення державної служби та Програми роботи з керівниками державних підприємств, установ і організацій", статей 36 та 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 78 Господарського кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 N 170 "Про впорядкування застосування контрактної форми трудового договору", з метою вдосконалення порядку призначення, звільнення та погодження контрактів керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва:

1. Внести зміни і доповнення до пунктів 3 та 4 розпорядження Київського міського голови від 30.11.2005 N 348 "Про порядок призначення керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва", виклавши їх в такій редакції:

"3. Установити, що:

3.1. Керівники підприємств, організацій, установ, що знаходяться в підпорядкуванні головних управлінь (управлінь) виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), призначаються на посади і звільняються з посад розпорядженнями Київського міського голови за поданням начальників головних управлінь (управлінь) виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

3.2. Керівники підприємств, що передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, призначаються на посади і звільняються з посад розпорядженнями голови районної в місті Києві державної адміністрації за погодженням з відповідним заступником голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

3.3. Керівники закладів культури, охорони здоров'я, освіти, соціальної сфери, фізичної культури та спорту, що підпорядковані головним управлінням (управлінням) виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), призначаються на посади і звільняються з посад наказами відповідних головних управлінь (управлінь) виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.4. Керівники закладів охорони здоров'я, соціальної сфери, фізичної культури та спорту, що передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, призначаються на посади і звільняються з посад розпорядженнями голови районної в місті Києві державної адміністрації за погодженням із начальником відповідного головного управління (управління) виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.5. Керівники закладів освіти, культури, що передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, призначаються на посади і звільняються з посад наказами начальника відповідного головного управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за поданням голови районної в місті Києві державної адміністрації.

4. Начальникам головних управлінь (управлінь) виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), головам районних в місті Києві державних адміністрацій забезпечити дотримання порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали