ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять третя сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 04.07.2017 р. N 665

Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлового господарства міської ради "Ефективне та надійне житлове господарство - мешканцям міста" на 2016 - 2017 роки та її затвердження в новій редакції

З метою забезпечення належної та безперебійної експлуатації житлового фонду, утримання житлових будинків, інженерних мереж та обладнання до них, вчасного проведення капітальних ремонтів та своєчасних ліквідацій аварійних ситуацій та пошкоджень в житлових будинках, утримання міста в задовільному санітарному стані, відповідно до Законів України "Про житлово-комунальні послуги", "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", "Про благоустрій населених пунктів" та статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міська рада вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до Комплексної цільової Програми розвитку житлового господарства міської ради "Ефективне та надійне житлове господарство - мешканцям міста" на 2016 - 2017 роки (Програма N 37) та її затвердити в новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов'язків.

 

Міський голова

С. І. Сухомлин

 

Додаток
до рішення Житомирської міської ради
04.07.2017 N 665

Комплексна цільова
Програма розвитку житлового господарства "Ефективне та надійне житлове господарство - мешканцям міста на 2016 - 2017 роки"

1. Паспорт Програми

1.

Назва Програми

"Комплексна цільова Програма розвитку житлового господарства "Ефективне та надійне житлове господарство - мешканцям міста на 2016 - 2017 роки"

2.

Ініціатор розроблення Програми

Управління житлового господарства міської ради

3.

Дата, номер і назва розпорядчого документа про розроблення Програми

Рішення міської ради від 13.10.2016 N 352 (Порядок N 352), рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2011 N 72

4.

Головний розробник Програми

Управління житлового господарства міської ради

5.

Співрозробники Програми

Житлово-комунальні підприємства

6.

Відповідальний виконавець Програми

Управління житлового господарства міської ради

7.

Співвиконавці Програми

Комунальні підприємства "Виробничі житлові ремонтно-експлуатаційні підприємства" міста, КП "ЖВПАР", ТОВ "Керуюча компанія "КомЕнерго-Житомир", ПП "ВЖРЕП-4", ПП "КВЖРЕП N 8", ПП "АММОНН", ЖБК-1, ЖБК-2, ЖБК "Космос", ЖБК "Полісся", КП "Автотранспортне підприємство 0628, ТОВ "Зелене місто - Житомир", ОСББ, інші обслуговуючі житловий фонд підприємства

8.

Термін реалізації Програми

2016 - 2017 роки

9.

Мета Програми

Розвиток житлового господарства для задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах

10.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього:

124412,5 тис. грн

 

у тому числі:

 

 

- коштів міського бюджету

124412,5 тис. грн

 

- коштів державного бюджету

 

 

- коштів позабюджетних джерел

 

11

Очікувані результати виконання 

- забезпечення належних умов проживання мешканцям міста;
- продовження терміну експлуатації наявного житлового фонду, його конструктивних елементів та прибудинкових територій;
- покращення технічного стану житлових будинків шляхом проведення їх поточного та капітального ремонтів;
- утримання в належному санітарному стані дворові території;
- забезпечити населення житлово-комунальними послугами відповідної якості та рівня;
- підвищення рівня благоустрою міста;
- зменшення шкідливого впливу побутових відходів на навколишнє середовище

12.

Ключові показники ефективності

Забезпечення ефективного та надійного функціонування житлового господарства, сталого його розвитку для задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах

2. Визначення проблем, на розв'язання яких спрямована Програма

Житловий фонд в місті за належністю розподіляється та відноситься до:

- комунальної власності;

- власності житлово-будівельних кооперативів;

- відомчої належності;

- приватного житлового фонду;

- ОСББ.

В комунальній власності міста Житомира нараховується 1220 житлових будинків різної поверховості загальною площею близько 2,8 млн. м2.

Переважна більшість житлових будинків побудована до середини 80-х років минулого сторіччя. Зберігається тенденція старіння житлового фонду, загальна зношеність якого на сьогодні становить 49 %, погіршення стану ліфтового господарства, інженерних мереж та покрівель.

Практично призупинено проведення комплексного капітального ремонту з виконанням робіт по реконструкції та модернізації житлових будинків.

Так, 170 будинків визнано ветхими, 25 - аварійними (в основному до 1917 року забудови), що становить 13,9 % від загальної кількості будинків.

На сьогоднішній день існує потреба в проведені капітального ремонту або реконструкції цього житла.

Наданням послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у багатоквартирних будинках житлового фонду міста займаються 9 КП "ВЖРЕП", ТОВ "КК "КомЕнерго - Житомир", ПП "АММОНН", ПП "ВЖРЕП N 4", ПП "КВЖРЕП N 8". Також житловий фонд знаходиться в управлінні і в обслуговуванні ЖБК та ОССБ, приватних і відомчих суб'єктів господарювання.

В місті створено 221 ОСББ.

Також в місті існує 4 житлово-будівельних кооперативи (ЖБК), на балансі яких перебуває 120 житлових будинків, утримання та експлуатація яких, відповідно до статутів ЖБК, здійснюється на засадах самоокупності, за рахунок коштів, які надходять від членів кооперативу.

Надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій передбачає господарську діяльність, яка спрямована на задоволення потреб фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством.

Типовий перелік послуг визначено додатком до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" (Постанова N 869), а саме:

- прибирання сходових клітин, підвальних приміщень, технічних поверхів, покрівлі будинків та прибудинкових територій житлових будинків, в тому числі прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами;

- вивезення побутових відходів

- технічне обслуговування внутрішньобудинкових інженерних систем;

- технічне обслуговування ліфтів та їх енергопостачання;

- поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків);

- технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем у разі їх наявності;

- освітлення місць загального користування і підвалів та підкачування води.

Вартість робіт з підготовки житлового фонду до сезонної експлуатації враховується під час визначення вартості технічного обслуговування та поточного ремонту конструктивних елементів, інженерних мереж та систем, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розташовані на прибудинковій території.

Крім того, з року в рік, житловий фонд будинків перших масових серій (60 - 70-х років забудови) фізично зношується та має низький технічний стан і експлуатаційні показники, які не відповідають вимогам сьогодення, потребують відновлення, проведення капітальних ремонтів.

В зв'язку з тим, що щорічним міським бюджетом на капітальний ремонт житлового фонду виділяються кошти в межах 10 % від загальної потреби, немає можливості в достатній кількості спрямовувати кошти на поліпшення благоустрою прибудинкових територій та постійне утримання їх в належному стані.

На прибудинкових територіях потребує ремонту асфальтобетонне покриття та облаштування сміттєзбірних і дитячих ігрових майданчиків.

З метою економного споживання електричної енергії, вперше, за декілька десятиліть, вжито дієвих заходів по влаштуванню зовнішнього освітлення прибудинкових територій за малозатратною схемою, а саме, влаштовано зовнішнє освітлення прибудинкових територій житлових будинків в центральній частині міста, на яких встановлено сучасні енергоефективні світильники, що дало можливість зменшити витрати на споживання електроенергії.

Програмою передбачається досягнути ліквідацію монополії комунальних ВЖРЕПів на утримання будинків, натомість повинен з'явитися конкурентний ринок для управляючих компаній, підприємств, фізичних осіб - підприємців, котрі надаватимуть послуги з управління та утримання багатоквартирних будинків на договірній основі, в тому числі і на субпідряді.

Закон України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, правові, організаційні та економічні відносини, пов'язані з реалізацією прав та виконанням обов'язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління. Усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Спільним майном багатоквартирного будинку є приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення, а також будівлі і споруди, які призначені для задоволення потреб усіх співвласників багатоквартирного будинку та розташовані на прибудинковій території, а також права на земельну ділянку, на якій розташований багатоквартирний будинок та його прибудинкова територія, у разі державної реєстрації таких прав.

Управління багатоквартирним будинком здійснюється його співвласниками.

За рішенням співвласників усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю або всі функції - об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку.

Законом встановлено, що до визначення співвласниками багатоквартирного будинку, в якому не створено об'єднання співвласників, форми управління багатоквартирним будинком, до 1 липня 2016 року, послуги з утримання такого будинку надає суб'єкт господарювання, визначений виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у багатоквартирному будинку до набрання чинності цим Законом.

У разі якщо до 1 липня 2016 року співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об'єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

Враховуючи вимоги Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" зникає парадокс, що утворився у житловому господарстві: квартири приватизовані або придбані у власність, допоміжні приміщення є співвласністю мешканців, а будинок, як цілісний комплекс разом з земельною ділянкою, знаходиться у комунальній власності.

Що ми маємо зараз:

- з однієї сторони: є власник квартири (приміщення) і співвласник майна у будинку,

- а з іншої: підприємство, яке є балансоутримувачем "чужої" співвласності, і воно одночасно є замовником житлово-комунальних послуг, їх виконавцем, їх контролером в одній особі.

Концептуальною зміною цієї Програми є те, що вона передбачає досягти забезпечення умов підвищення ефективності управління житловим фондом міста та формування конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг, через механізм впровадження у відносини між власником квартири - споживачем та виконавцями житлово-комунальних послуг, інституції управителя. Таким чином, управитель житловим будинком стає не "людиною від ЖЕКу", а уповноваженою особою від мешканців будинку. Такий управитель обирається і наймається по Договору, як правило, самими мешканцями будинку, їм підзвітний і виконує свої обов'язки на визначений строк. Такий управитель отримує право наймати на виконання послуг у будинку ті підприємства чи підприємців, які зможуть запропонувати оптимальні якісні послуги, особисто контролює їх виконання та несе відповідальність перед мешканцями, які його обрали.

Такими управителями у житлових будинках можуть стати як фахівці з існуючих профільних управлінь, ВЖРЕПів, ЖБК тощо, так і звичайні люди або підприємці, які отримають після навчання певну кваліфікацію з управління житловими будинками в умовах нового законодавства.

Програмою департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради передбачається періодичне навчання (підвищення кваліфікації) на менеджерів-управителів житлових будинків, щоб за 2 роки кількість навчених управителів будинків зросла до 100 - 120 осіб.

Даною Програмою передбачається виділення бюджетних коштів на проведення ремонтів для тих багатоквартирних будинків, які відповідно до Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" обрали форму управління багатоквартирним будинком. У будинках, де створюються ОСББ, Програмою передбачається першочергове виділення бюджетних коштів на проведення капітальних ремонтів.

У будинках житлового фонду м. Житомира експлуатується 1028 пасажирських ліфтів, з яких 783 ліфти вже мають термін експлуатації 25 і більше років, що складає 76,2 % ліфтового господарства міста, з них:

- 497 ліфтів необхідно капітально відремонтувати (проведено експертне обстеження);

- 300 ліфтів потребують на сьогоднішній день проведення експертного обстеження;

- 630 ліфтам необхідно провести технічний огляд (періодичний або позачерговий) згідно ПББЕЛ;

- 9 ліфтів знаходяться в неробочому стані.

Для забезпечення надійної роботи житлового господарства дуже важливим є своєчасне усунення аварій та пошкоджень внутрішньобудинкових мереж центрального опалення, гарячого та холодного водопостачання, каналізації, енергозабезпечення, освітлення в житлових будинках, яке здійснюється комунальним житловим виробничим підприємством аварійних робіт. Крім того, зазначеним підприємством проводиться відкачування води із шахтних колодязів та приведення якісних показників води до санітарних норм.

З метою забезпечення якісного проведення масових заходів з великим скупченням населення, КП "ВЖПАР" проводиться встановлення та обслуговування (відкачування та дезинфекція) біотуалетів на весь період проведення таких заходів.

Для утримання в належному санітарному стані територій в місті проводиться санітарна очистка. Метою Програми з санітарної очистки є приведення усіх районів міста, схилів рік тощо в належний санітарний стан, ліквідація стихійних сміттєзвалищ та зменшення негативного впливу відходів на навколишнє природне середовище і здоров'я людей, виконання природоохоронних заходів.

У м. Житомирі щороку накопичується близько 450 тис. куб. м твердих побутових відходів, які захоронюються на єдиному міському полігоні загальною площею 21,56 гектара, що експлуатується з 1957 року. Загальне накопичення твердих побутових відходів на полігоні з моменту його експлуатації складає біля 10 млн. куб. м. Міський полігон по захороненню твердих побутових відходів, що утримується КП "Автотранспортне підприємство 0628" Житомирської міської ради, майже вичерпав свій ресурс, тому нагальною проблемою в місті є будівництво сміттєсортувальної станції чи сміттєпереробного заводу.

Вивезення твердих побутових відходів від житлової забудови комунальної власності та приватної житлової забудови за територіальним принципом здійснюється спеціалізованими підприємствами - перевізниками: КП "Автотранспортне підприємство 0628", ТОВ "Зелене місто - Житомир", ПП "КВЖРЕП N 8", ПП "ВЖРЕП N 4".

Проблемним питанням є укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів та оплатою наданих послуг мешканцями приватної житлової забудови. Як наслідок, утворюються стихійні сміттєзвалища на схилах рік, узбіччях доріг, околицях міста.

Ліквідацією відходів з 4-х стихійних сміттєзвалищ у місті займається КП "Автотранспортне підприємство 0628".

Щороку з таких сміттєзвалищ вивозиться понад 40 тис. куб. м відходів.

Нагальною проблемою в сучасних умовах є організація утримання притулку для безпритульних бродячих тварин, яка потребує значних вкладень та може бути вирішена з допомогою залучених коштів.

Технічний стан абонентських поштових скриньок у багатоповерхових житлових будинках незадовільний, вони не забезпечують громадянам належної схоронності поштових відправлень, потребують невідкладного ремонту й заміни.

Інженерне обладнання систем протипожежного захисту з підключенням систем пожежної сигналізації до диспетчерських пунктів пожежних частин знаходиться у незадовільному стані. Всі житлові будинки підвищеної поверховості потребують 100 % відновлення систем протипожежного захисту.

У місті Житомирі експлуатується 17 будинків підвищеної поверховості. До будинків підвищеної поверховості відносяться будинки висотою від 26,5 до 47 м (11 - 16 поверхів), до висотних - висотою більше 47 метрів (понад 16 поверхів), а саме:

- на балансовому обліку комунальних підприємств "Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство" Житомирської міської ради знаходиться вісім будинків;

- на балансі ЖБК м. Житомира знаходиться п'ять будинків;

- на балансі будинкоуправління N 1 квартирно-експлуатаційного відділу м. Житомира 1 будинок;

- до житлового фонду ОСББ належать 3 будинки.

Періодичні обстеження органами державного пожежного нагляду протипожежного стану будинків підвищеної поверховості постійно виявляють суттєві недоліки, які при виникненні пожежі створять реальну загрозу життю і здоров'ю мешканців, перешкоджатимуть ліквідації пожежі та безпечній евакуації людей.

За таких умов невідкладного розв'язання у житлово-комунальній сфері потребують наступні проблеми:

- недостатнє фінансування на проведення капітального ремонту житлового фонду та його прибудинкових територій;

- незадовільний технічний стан ліфтового господарства (переважна більшість ліфтів відпрацювала встановлений термін експлуатації і потребує ремонту або заміни);

- незадовільний стан систем пожежогасіння та димовидалення у житлових будинках підвищеної поверховості;

- недостатні темпи створення ефективного власника житла - ОСББ, які охоплюють лише 4,2 % багатоквартирного житлового фонду міста;

- недостатній рівень створення конкурентного середовища на ринку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що характеризується низькою кількістю залучених на конкурсних засадах приватних підприємств;

- наявність значних енерговитрат житлових будинків, що виникають внаслідок недостатньої роботи із застосуванням енергозберігаючих технологій;

- фінансово-економічний стан переважної більшості підприємств залишається складним через недостатність обігових коштів;

- недостатність площі полігону для захоронення твердих побутових відходів;

- потреба в ремонті під'їзних доріг до робочих карт на міському полігоні;

- забезпечується не в повному обсязі на території міста система роздільного збору відходів та їх сортування;

- неналежне облаштування сміттєзбірних майданчиків (влаштування твердого покриття та огородження);

- наявність значної кількості безпритульних тварин у місті;

- облаштування та організація роботи спеціалізованого притулку для безпритульних тварин;

- наявність на прибудинкових територіях аварійних дерев, пошкоджених шкідниками і хворобами;

- інженерні мережі житлових будинків зношені, що призводить до виникнення аварійних ситуацій і пошкоджень їх внутрішньобудинкових систем;

- незадовільний технічний стан житлового фонду ОСББ, прийнятих у комунальну власність гуртожитків, існує потреба у проведенні його ремонтних робіт, недопущення руйнування житлових будинків, в яких створені ОСББ;

- абонентські поштові скриньки у багатоповерхових житлових будинках потребують невідкладного ремонту й заміни;

- виготовлення первинної документації щодо технічного стану багатоквартирних будинків (будівлі, споруди).

3. Визначення мети Програми

Реалізація державної політики в житлово-комунальному господарстві, здійснення заходів ефективності та надійності його функціонування, забезпечення сталого розвитку для задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах відповідно до встановлених нормативів і національних стандартів.

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв'язання проблем, показники результативності

4.1. Ремонт, реконструкція житлового фонду та благоустрій прибудинкових територій та проїздів

Протягом 2016 - 2017 років планується створити оптимальні та безпечні умови проживання мешканців в будинках житлового фонду міської ради та підвищити рівень і якість житлово-комунальних послуг.

Для досягнення цих завдань необхідно поліпшити експлуатаційні показники житлового фонду та забезпечити утримання житлових будинків в належному технічному стані, основними напрямками, що планується здійснити є:

- ремонт і реконструкція ветхого і аварійного житлового фонду, будинків ОСББ за рахунок бюджетних коштів;

- прибудинкових територій та проїздів за рахунок бюджетних коштів;

- забезпечення пожежної безпеки у будинках підвищеної поверховості.

На виконання заходів з проведення ремонту, реконструкції житлового фонду та благоустрою прибудинкових територій та проїздів необхідні обсяги фінансового забезпечення в розрізі запланованих напрямків, завдань і заходів, наведені в додатку 1 до Програми.

4.2. Фінансове забезпечення житлово-комунальних підприємств

З метою створення умов для ефективної господарської діяльності підприємств житлового господарства міської ради, збільшення нормативів запасів основних і оборотних активів, приросту обігових коштів на якісне виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, санітарно-гігієнічне обслуговування житлового і нежитлового фонду і прилеглих територій, технічну експлуатацію об'єктів благоустрою, для задоволення суспільних інтересів населення, основними напрямками і заходами, що планується здійснити упродовж 2016 - 2017 років є:

- збільшення обсягу обігових коштів комунальним підприємствам для належного обслуговування об'єктів комунальної власності. Одним із джерел формування капіталу можуть бути бюджетні фінансові ресурси у вигляді грошових коштів або інших активів, що спрямовуються на збільшення статутних капіталів комунальних підприємств і закріплюються за ними на праві власності або повного господарського відання. За рахунок статутного капіталу підприємства формують свої власні (основні і оборотні) кошти;

- надання фінансової підтримки житлово-комунальним підприємствам;

- збільшення нормативів запасів основних і оборотних активів комунальних виробничих житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств для оперативного вирішення питань їх фінансово-господарської діяльності.

На виконання заходів з фінансового забезпечення житлово-комунальних підприємств необхідні обсяги фінансових ресурсів в розрізі запланованих напрямків, завдань і заходів, наведені в додатку 1 до Програми.

4.3. Санітарна очистка території міста та виконання природоохоронних заходів

З метою створення умов, що сприятимуть забезпеченню повного збирання, перевезення, утилізації, знешкодження та захоронення побутових відходів і обмеження їх шкідливого впливу на навколишнє природне середовище та здоров'я людей, передбачається розв'язати такі основні завдання:

- зменшити обсяги захоронення побутових відходів шляхом впровадження нових сучасних високоефективних методів їх збирання, перевезення, зберігання, переробки, утилізації та знешкодження;

- забезпечити сприятливі умови для залучення інвестицій з метою переоснащення системи санітарної очистки міста;

- реформувати систему санітарної очистки: поетапно впровадити у місті, в тому числі на території приватного сектору, систему роздільного збору відходів з проведенням конкурсів на визначення виконавців послуг з вивезення ТПВ в житлових будинках комунальної власності з територіальним розподілом меж м. Житомира відповідно до постанови КМУ від 16.12.2011 р. N 1173;

- впровадити механізоване сортування побутових відходів з вилученням ресурсоцінних компонентів;

- організувати використання відходів як вторинної сировини;

- забезпечення безпечного для природного середовища складування залишків життєдіяльності;

- ліквідувати на території міста стихійні сміттєзвалища;

- придбати сучасні контейнери для збору побутових відходів;

- влаштувати на міському полігоні по захороненню ТПВ сміттєсортувальної лінії;

- оновити парк машин, механізмів, обладнання, устаткування та іншої техніки на підприємствах-перевізниках ТПВ;

- створити в місті спільно з міськими громадськими організаціями захисту тварин притулок для безпритульних бродячих тварин;

- зменшити популяцію безпритульних бродячих тварин шляхом проведення їх біостерилізації;

- забезпечити організацію контролю на полігоні побутових відходів для запобігання шкідливому впливу на довкілля та здоров'я жителів міста, рекультивацію робочих карт полігону;

- зменшити негативний вплив відходів на навколишнє середовище;

- впровадити сучасні технології по захороненню побутових відходів на полігоні із знешкодження фільтрату;

- здійснити ремонт під'їзних доріг до робочих карт на міському полігоні;

- закінчити будівництво огорожі міського полігону по захороненню побутових відходів;

- поліпшити стан сміттєзбірних майданчиків та під'їзних доріг до них;

- видалення аварійних, засохлих та пошкоджених дерев, садіння нових дерев і кущів, знешкодження омели;

- працювати над збільшенням рівня екологічної освіти, виховання та свідомості населення міста Житомира;

- збільшення активності мешканців приватних будинків стосовно укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів;

На виконання заходів з проведення санітарної очистки території міста та виконання природоохоронних заходів необхідні орієнтовні обсяги фінансового забезпечення в розрізі запланованих напрямків, завдань і заходів, наведені в додатку 1 до Програми.

4.4. Виконання робіт з очищення шахтних колодязів загального користування

З метою забезпечення населення міста якісною питною водою з шахтних колодязів загального користування, недопущення епідемічних ситуацій на території міста за приписами СЕС проводиться очищення шахтних колодязів загального користування.

На виконання заходів з виконання очищення шахтних колодязів загального користування необхідні орієнтовні обсяги фінансового забезпечення в розрізі запланованих напрямків, завдань і заходів, наведені в додатку 1 до Програми.

4.5. Створення сприятливого для життєдіяльності населення міста довкілля

З метою впорядкування прибудинкових територій житлових будинків, що обслуговуються підприємствами житлового господарства, формування привабливого зовнішнього вигляду міста, створення сприятливого для життєдіяльності населення міста довкілля та безпечного перебування громадян на об'єктах благоустрою (прибудинкових територіях), передбачається виконати такі завдання:

- знесення аварійних дерев на прибудинкових територіях, в т. ч. ліквідація наслідків буреломів, буревіїв;

- охорона зелених насаджень від шкідників і хвороб, їх кронування;

- проведення озеленення міста, висаджування зелених багаторічних насаджень.

На виконання заходів зі створення сприятливого для життєдіяльності населення міста довкілля необхідні орієнтовні обсяги фінансового забезпечення в розрізі запланованих напрямків, завдань і заходів, наведені в додатку 1 до Програми.

4.6. Інші заходи Програми:

4.6.1. Забезпечення контролю за виконанням робіт на об'єктах житлового господарства міської ради

Відділ технічного нагляду за об'єктами капітального ремонту житлового фонду управління житлового господарства міської ради виконує функції здійснення контролю за дотриманням вимог чинного законодавства при:

- поліпшенні експлуатаційних показників житлових будинків шляхом проведення капітального ремонту, забезпечення подовження термінів експлуатації будинків та внутрішньобудинкових інженерних комунікацій, поліпшення енергозберігаючих показників;

- виконанні поточного ремонту житлових будинків;

- створенні безпечних умов користування та обслуговування ліфтів в житлових будинках;

- покращенні санітарного стану і благоустрою території міста;

- забезпеченні сталого функціонування аварійної служби.

На утримання відділу, що виконує функції по контролю за виконанням робіт на об'єктах житлового господарства міської ради, необхідні орієнтовні обсяги фінансового забезпечення в розрізі запланованих напрямків, завдань і заходів, наведені в додатку 1 до Програми.

4.6.2. Виготовлення документації на житловий фонд та землю

Відповідно до наказу Мінжитлокомунгоспу України від 02.02.2009 N 13 при передачі об'єкта в управління попередній балансоутримувач чи особа, що здійснювала управління будинком, надає замовнику, а замовник передає особі, що буде здійснювати управління будинком, оригінали або належним чином завірені копії документів (у разі зберігання оригіналів документів у місцевих архівах) щодо технічного стану об'єкта, у тому числі:

- план земельної ділянки з усіма будинками та спорудами, що на ній розташовані, виготовлений відповідно до вимог Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98), затвердженої наказом Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України від 09.04.98 N 56 (z0393-98), зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 23.06.98 за N 393/2833;

- паспорт об'єкта та земельної ділянки;

-проектно-кошторисну документацію та виконавчі креслення на кожний будинок та споруду об'єкта;

- акт технічного стану об'єкта на момент приймання-передачі;

- схеми внутрішньобудинкових мереж централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізованого опалення тощо;

- виконавчі креслення контурів заземлення (для споруд, які мають заземлення);

- паспорти котельного господарства, котлові книги;

- паспорти ліфтового господарства;

- кошториси, описи робіт з поточного та капітального ремонту;

- акти технічного огляду;

- журнали заявок мешканців об'єкта;

- протоколи виміру опору ізоляції електромереж;

- протоколи огляду системи вентиляції;

- щодо бухгалтерського обліку та передбаченої законодавством звітності за об'єктом;

- обліку мешканців об'єкта, а також власників, співвласників окремих приміщень об'єкта, які у ньому не мешкають;

- правовідносин попереднього балансоутримувача чи особи, що здійснювала управління будинком, з юридичними або фізичними особами у сфері надання та оплати житлово-комунальних послуг, найму, оренди та користування приміщеннями об'єкта;

- планових заходів за попередній та на поточний роки, необхідних для утримання об'єкта відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил та для збереження належного технічного стану будівельних елементів, конструкцій та мереж об'єкта.

У разі відсутності документів, передбачених цим пунктом, відмітка про це проводиться в акті приймання-передачі об'єкта.

Відсутні документи виготовляються чи відновлюються за рахунок попереднього балансоутримувача чи особи, що здійснювала управління будинком, протягом одного місяця з моменту складення акта приймання-передачі об'єкта та передаються ним особі, що буде здійснювати управління будинком, з оформленням додатка до акта приймання-передачі.

На виготовлення документації на житловий фонд та землю необхідні орієнтовні обсяги фінансового забезпечення в розрізі запланованих напрямків, завдань і заходів, наведені в додатку 1 до Програми.

Показники результативності Програми наведені в додатку 2 до Програми.

4.6.3. Виконання судових рішень, постанов та сплата судових зборів

N
з/п

Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання)

Перелік заходів Програми

Строк виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис. грн, у т. ч.

1.1

1. Виконання судових рішень, постанов та сплата судових зборів

Сплата коштів на виконання рішення господарського суду Житомирської області від 25.05.2015 та постанови Рівненського апеляційного господарського суду від 21.09.2015 у справі N 906/459/15 за позовом ТОВ "Керуюча компанія КомЕнерго-Житомир"

2016 рік

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

290,6

5. Очікувані результати Програми

Виконання Програми дозволить:

- забезпечити належні умови проживання мешканців міста та подовжити термін експлуатації наявного житлового фонду, його інженерних мереж та прибудинкових і внутрішньоквартальних територій;

- покращити технічний стан житлових будинків шляхом проведення поточного та капітального ремонтів житлових будинків;

- утримувати в належному санітарному стані дворові території;

- забезпечити населення житлово-комунальними послугами відповідної якості та рівня;

- підвищити рівень благоустрою міста;

- забезпечити естетичного та привабливого зовнішнього вигляду міста;

- покращити умови відпочинку мешканців;

- зменшити шкідливий вплив побутових відходів на навколишнє середовище;

- забезпечити безперебійну роботу підприємств, стосовно ліквідації аварійних ситуацій та їх оперативне усунення;

- забезпечити підключення систем протипожежного захисту житлових будинків підвищеної поверховості до автоматичних систем пожежогасіння сигналізації диспетчерських пунктів пожежних частин міста;

- ліквідувати стихійні звалища побутових відходів на околицях міста;

- впровадити нові технології у сфері поводження з побутовими відходами, поліпшити якість обслуговування мешканців міста;

- оновити парки сміттєвозних машин, контейнерного господарства;

- впровадити новітні високоефективні екологічнобеспечні та ресурсозберігаючі технології, які базуються на комплексному поєднані методів перероблення ТПВ з подальшим їх сортуванням на спеціальній технологічній лінії (сміттєпереробного комплексу), компостуванням органічної частини та складуванням (розміщенням) інертного оточуючого природного середовища мінерального залишку, який не утилізується на полігоні;

- покращити санітарний стан вулиць м. Житомира за рахунок збільшення кількості контейнерів європейського зразка та укладення договорів з мешканцями приватного сектора на вивезення ТПВ.

Показники результативності Програми наведені в додатку 2 до Програми.

6. Обсяги та джерела фінансування Програми

Фінансове забезпечення на виконання запланованих завдань і заходів здійснюватиметься за рахунок коштів:

- державного бюджету;

- обласного бюджету;

- міського бюджету;

- бюджету участі;

- коштів підприємств житлово-комунального господарства міста;

- приватного капіталу;

- грантів, благодійних внесків.

На виконання завдань і заходів Програми упродовж 2016 - 2017 років обсяг коштів, що пропонується залучити на виконання Програми, відображений в додатку 3 до Програми.

7. Строки та етапи виконання Програми

Комплексна цільова Програма розвитку житлового господарства "Ефективне та надійне житлове господарство - мешканцям міста" буде виконуватись протягом 2016 - 2017 років.

8. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Проведення координації за виконанням заходів, передбачених цією Програмою, та здійснення контролю за її виконанням покласти на управління житлового господарства міської ради, відповідальність за виконання робіт та використання коштів на суб'єктів господарювання - комунальні підприємства "Виробничі житлові ремонтно-експлуатаційні підприємства" міської ради, ТОВ "КК "КомЕнерго-Житомир", ЖБК N 1, ЖБК N 2, ЖБК "Космос", ЖБК "Полісся", КАТП-0628, ТОВ "Зелене місто - Житомир", ПП "АММОНН", ПП "ВЖРЕП N 4" та ПП "КВЖРЕП N 8" та ін.

Управління житлового господарства міської ради для здійснення моніторингу щоквартально, до 15 числа наступного за звітнім періодом місяця, подає департаменту економічного розвитку та профільній постійній комісії Житомирської міської ради інформацію про стан та результати виконання заходів Програми.

Після закінчення терміну реалізації Програми управління житлового господарства у місячний строк надає департаменту економічного розвитку підсумковий звіт про її виконання, який оприлюднюється на сайті Житомирської міської ради.

 

В. о. начальника управління житлового
господарства міської ради

А. А. Оніщенко

Секретар міської ради

Н. М. Чиж

 

Додаток 1
до Програми

Напрями діяльності і заходи реалізації Комплексної цільової Програми розвитку житлового господарства міської ради "Ефективне та надійне житлове господарство - мешканцям міста" на 2016 - 2017 роки"

N
п/п

Завдання

Зміст заходів

Термін виконання

Виконавці

Джерела фінансування

Обсяги фінансування по роках, тис. грн

Очікуваний результат

2016 рік

2017 рік

Всього

План

Факт

План

Факт

План

Факт

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

Розділ 4.1. Ремонт, реконструкція житлового фонду та благоустрій прибудинкових територій та проїздів, підвищення експлуатаційних властивостей житлового фонду

1.1.

1. Провести капітальний ремонт житлового фонду, прибудинкових та внутрішньо-квартальних територій м. Житомира

Капітальний ремонт шиферних дахів

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

43890,0

 

43890,0

0,0

Відновлення експлуатаційних показників шиферних дахів

1.2.

Капітальний ремонт м'яких покрівель

2016 - 2017 роки

Міський бюджет

59,0

58,1

55600,0

 

55659,0

58,1

Відновлення експлуатаційних показників м'яких покрівель

1.3.

Капітальний ремонт інженерних мереж

2016 - 2017 роки

Міський бюджет

391,5

338,7

92520,0

 

92911,5

338,7

Відновлення експлуатаційних показників інженерних мереж

1.4.

 

Капітальний ремонт та заміна електроосвітлення силових проводок, приладів обліку, електрощитових, розподільчих щитів та ін. в житлових будинках, в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

14775,0

 

14775,0

0,0

Відновлення експлуатаційних показників силових проводок, приладів обліку, електрощитових, розподільчих щитів, в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації

1.5.

 

Капітальний ремонт балконів / заміна балконів / підсилення захисних конструкцій в житлових будинках або їх демонтаж

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

6800,0

500,0

6800,0

500,0

Відновлення експлуатаційних показників балконів / або заміна балконів / підсилення захисних конструкцій

1.6.

 

Капітальний ремонт та заміна аварійних козирків над входами у під'їзди житлових будинків

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

640,0

 

640,0

0,0

Відновлення експлуатаційних показників аварійних козирків над входами у під'їзди житлових будинків

1.7.

 

Капітальний ремонт та додаткове влаштування електроосвітлення житлових будинків

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

500,0

 

500,0

0,0

Відновлення експлуатаційних показників систем електроосвітлення житлових будинків

1.8.

 

Капітальний ремонт (заміна) ліфтів в житлових будинках, в т. ч. завершення робіт перехідних об'єктів 2016 року

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

9000,0

8638,8

10000

460,0

19000,0

9098,8

Заміна ліфтів, які відпрацювали встановлений термін експлуатації

1.9.

 

Капітальний ремонт ліфтів (в т. ч. експертна оцінка технічного стану) житлових будинків

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

4600,0

4502,9

24850

2361,0

29450,0

6863,9

Відновлення експлуатаційних показників 300 з 497 ліфтів, які необхідно капітально відремонтувати

1.10.

 

Капітальний ремонт дренажної системи та зовнішньої каналізації житлових будинків

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

2000,0

 

2000,0

0,0

Відновлення експлуатаційних показників дренажної системи та зовнішньої каналізації

1.11.

 

Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття прибудинкових територій житлових будинків та проїздів, у тому числі ОСББ

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

15000,0

11824,2

 

 

15000,0

11824,2

Відновлення експлуатаційних показників асфальтобетонного покриття прибудинкових територій житлових будинків та проїздів

1.12.

 

Вибірковий капітальний ремонт житлового будинку по вул. Львівська, 2/8

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

809,9

809,9

 

 

809,9

809,9

Відновлення експлуатаційних показників житлового будинку по вул. Львівська, 2/8

1.13.

 

Капітальний ремонт житлових будинків, в тому числі ветхих і аварійних, та окремих конструктивних елементів, в тому числі завершення робіт перехідних об'єктів 2016 року

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

9000,0

7751,6

10000,0

5000,0

19000,0

12751,6

Відновлення експлуатаційних показників житлових будинків, в тому числі ветхих і аварійних, та окремих конструктивних елементів

1.14.

 

Капітальний ремонт нежитлових приміщень в житлових будинках по вул. Леха Качинського, 3 та Князів Острозьких, 45-а

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

490,0

490,0

490,0

490,0

Відновлення експлуатаційних показників нежитлових приміщень в житлових будинках по вул. Леха Качинського, 3 та Князів Острозьких

2.1.

2. Провести поточний ремонт асфальтобетонного покриття прибудинкових територій житлового фонду в м. Житомирі

Поточний ремонт асфальтобетонного покриття прибудинкових територій житлових будинків підприємств комунальної власності, ЖБК, ОСББ тощо

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

4350,0

3802,6

 

 

4350,0

3802,6

Ремонт асфальтобетонного покриття прибудинкових територій

3.1.

3. Забезпечити ремонт житлового фонду, прибудинкових територій, елементів та їх облаштування, інші заходи

Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт в житлових будинках, елементів прибудинкових територій, проведення ремонтних робіт, облаштування прибудинкових територій житлового фонду підприємств комунальної власності, ЖБК, ОСББ /в т. ч. за пропозиціями депутатів/

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

обласний, міський бюджети, з них:

549,4

538,0

731,0

731,0

1280,4

1269,0

Забезпечення потреб виборчих округів за пропозиціями депутатів міської та обласної рад

обласний бюджет /субвенція/

 

 

263,0

263,0

263,0

263,0

3.2.

Придбання, влаштування та ремонт дитячих і спортивних ігрових майданчиків та їх елементів

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства
міської ради

обласний, міський бюджети, з них:

946,8

946,8

127,5

127,5

1074,3

1074,3

Забезпечення потреб виборчих округів за пропозиціями депутатів міської та обласної рад

обласний бюджет /субвенція/

 

 

77,5

77,5

77,5

77,5

3.3.

Капітальний ремонт та влаштування сміттєзбірних майданчиків

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

433,0

432,7

 

 

433,0

432,7

Облаштування сміттєзбірних майданчиків

3.4.

Капітальний ремонт житлового фонду ОСББ, в тому числі завершення робіт перехідних об'єктів 2016 року

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

23000,0

21201,7

67500,0

30500,0

90500,0

51702

Відновлення експлуатаційних показників житлового фонду ОСББ

3.5.

Демонтаж (розбирання, знесення) будівель

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

73,7

70,0

100,0

100,0

173,7

170,0

Демонтаж аварійних будівель

3.6.

Дрібний ремонт зовнішньої повітряної електропроводки житлових будинків

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

198,0

198,0

 

 

198,0

198,0

Відновлення експлуатаційних показників повітряної електропроводки житлових будинків

3.7.

Придбання, влаштування системи диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та її обслуговування

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

10000,0

 

10000,0

 

Придбання, влаштування 1 системи диспетчеризації ліфтів у житлових будинках для обслуговування 1028 ліфтів

3.8.

Виготовлення електронної карти-схеми прибудинкових територій житлового фонду

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

 

 

0,0

0,0

Розробка електронної карти-схеми прибудинкових територій

4.1.

4. Забезпечити пожежну безпеку в будинках підвищеної поверховості
 

Розроблення робочих проектів на влаштування систем протипожежного захисту у житлових будинках підвищеної поверховості

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

110,0

 

110,0

 

 

4.2.

Відновлення інженерно-технічних систем димовидалення. Приведення шляхів евакуації, електрообладнання, систем протипожежного захисту, систем сповіщення людей про пожежу у відповідність до вимог законодавчих та нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки будинків підвищеної поверховості

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

9100,0

 

9100,0

0,0

Пожежна безпека будинків підвищеної поверховості

5.1.

5. Запобігти та ліквідувати надзвичайні ситуації та наслідки стихійного лиха

Демонтаж аварійних балконів житлових будинків

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

250,0

 

250,0

 

Демонтаж аварійних балконів, житлових будинків

 

 

Всього:

 

 

 

68411,3

61114,0

349983,5

40269,5

418394,8

101383,5

 

 

Розділ 4.2. Підтримка діяльності житлово-комунальних підприємств

1.

1. Фінансове забезпечення житлово-комунальних підприємств, їх розвиток

Внески до статутного капіталу підприємств комунальної власності на:

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

 

 

 

 

 

1.1.

 

Погашення заборгованості з виплати заробітної плати з нарахуваннями КП ЖВПАР Житомирської міської ради

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

275,0

275,0

 

 

275,0

275,0

Поліпшення фінансового стану комунальних підприємств, своєчасна виплата заробітної плати

1.2.

 

Виплата заробітної плати з нарахуваннями працівникам КП "ЖВПАР" Житомирської міської ради

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

590,0

590,0

1400,0

300,0

1990,0

890,0

Своєчасна виплата заробітної плати

1.3.

 

Виготовлення та встановлення на фасадах житлових будинків покажчиків (табличок) назви вулиці, провулка, площі та номерних знаків

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

150,0

149,9

198,0

 

348,0

149,9

Встановленні на фасадах житлових будинків покажчики (таблички) назви вулиці, номерні знаки

1.4.

 

Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт в адмінприміщенні КП "ВЖРЕП N 1" Житомирської міської ради

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

49,0

49,0

 

 

49,0

49,0

Проведення ремонтних робіт адмінприміщення КП "ВЖРЕП N 1"

1.5.

 

Розроблення норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів (визначення щільності ТПВ)

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

140,0

140,0

 

 

140,0

140,0

Розроблена норма надання послуг з вивезення побутових відходів

1.6.

 

Придбання біотуалетів для якісного проведення масових заходів

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

100,0

99,3

100,0

55,0

200,0

154,3

Упередження забруднення навколишнього середовища

1.7.

 

На сплату екологічного та земельного податків КАТП 0628

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

650,0

650,0

650,0

650,0

 

1.8.

 

На виконання повноважень КП "Автотранспортне підприємство 0628" Житомирської міської ради по вивезенню та захороненню побутових відходів

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

550,0

550,0

550,0

550,0

 

1.9.

Оновити матеріально-технічну базу житлово-комунальних підприємств
 
 
 

Придбання вантажного автомобіля малої тонажності для КП ЖВПАР

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

450,0

449,9

 

 

450,0

449,9

Оновлення парку спецавтомашин

1.10.

Придбання спецавтомобіля для відлову безпритульних тварин КАТП-0628

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

400,0

399,0

 

 

400,0

399,0

Оновлення марку спецавтомашин

1.11.

Капітальний ремонт та влаштування сміттєзбірних майданчиків в рамках реалізації проектної пропозиції бюджету участі "Чистий відпочинок" за N 23

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

159,1

159,0

159,1

159,0

Влаштування сміттєзбірних майданчиків

1.12.

Придбання сміттєвих баків, урн для сміття для роздільного збору та складування побутових відходів, а також вторинної сировини для КАТП-0628 в рамках реалізації проектної пропозиції бюджету участі "Житомир - не смітник" за N 6

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

969,1

969,1

969,1

969,1

Придбання та впровадження обладнання (євроконтейнерів) для роздільного збору та складування побутових відходів

1.13.

Облаштувати притулок для безпритульних тварин

Придбання ветеринарного обладнання для облаштування притулку для безпритульних тварин

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

176,0

175,7

 

 

176,0

175,7

Придбання обладнання на притулок для безпритульних тварин

1.14.

 

Придбання апаратів аналізатора крові та аналізатора сечі Житомирському центру захисту тварин

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

180,0

 

 

 

180,0

0,0

Облаштування обладнанням притулку для безпритульних тварин

 

 

Всього:

 

 

 

2510,0

2327,8

4026,2

2683,1

6536,2

5010,9

0

 

Розділ 4.3. Санітарна очистка території міста та виконання природоохоронних заходів

1.1.

1. Забезпечити санітарну очистку території міста

Забезпечення екологічно безпечного збирання, видалення, знешкодження і захоронення відходів з несанкціонованих звалищ, в т. ч. нововиявлені сміттєзвалища за адресами: вул. Параджанова, 51, Тараса Бульби-Боровця, Святослава Ріхтера, 101, Радонова

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

2232,3

2232,3

1492,1

1492,1

3724,4

3724,4

Ліквідація стихійних звалищ побутових відходів

1.2.

 

Будівництво під'їзної дороги із залізобетонних плит до робочих карт на міському полігоні побутових відходів та її освітлення

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

1235,3

1235,3

2600,3

2600,3

3835,6

3835,6

Запобігання шкідливого впливу відходів на довкілля, поліпшення під'їзних доріг до робочих карт на полігоні

1.3.

 

Забезпечення та обслуговування біотуалетів для загальноміських заходів та щоденного використання

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради, КП ЖВПАР

Міський бюджет

 

 

273,6

273,6

273,6

273,6

Організація забезпечення на території міста чистоти і порядку, санітарного благополуччя населення

2.1.

2. Забезпечити роботу з безпритульними тваринами
 
 

Відлов безпритульних тварин та підбір загиблих

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

285,5

285,1

 

 

285,5

285,1

Зменшення популяції безпритульних тварин шляхом проведення їх біостерилізації
 

2.2.

Стерилізація, кастрація, евтаназія безпритульних тварин

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

631,7

631,7

 

 

631,7

631,7

2.3.

Поліпшення санітарно-епідіміологічного стану в м. Житомирі, пов'язаного з безпритульними тваринами (кремація тварин)

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

167,4

167,2

202,7

202,7

370,1

369,9

Зменшення шкідливого впливу на довкілля

3.1.

3. Створити та облаштувати притулок для безпритульних тварин

Реконструкція нежитлового приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Баранова, 87 (нова адреса Параджанова, 87) під притулок для безпритульних тварин (згідно розробленого проекту)

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

862,0

862,0

 

 

862,0

862,0

Створення в місті притулку для безпритульних тварин

3.2.

 

Поліпшення санітарно-епідеміологічного стану в м. Житомирі шляхом забезпечення належного поводження з безпритульними тваринами (ветеринарний огляд тварин, допомога, щеплення від сказу та інші заходи)

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

230,1

230,1

 

 

230,1

230,1

Утримання притулку для безпритульних тварин

4.1.

4. Забезпечити виконання природоохоронних заходів

Капітальний ремонт нарощування дамби фільтраційних відстійників на міському полігоні ТПВ для боротьби зі шкідливою дією фільтратних вод

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

310,0

310,0

1300,0

1300,0

1610,0

1610,0

Зменшення негативного впливу відходів на навколишнє середовище

4.2.

 

Виготовлення технічної документації на земельні ділянки, розташовані за адресами: пров. 3-ій Транзитний, 65 та вул. Андріївська, 29

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

50,0

50,0

50,0

50,0

Виготовлення технічної документації на землю

4.3.

 

Виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту огорожі на міському полігоні побутових відходів

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

 

 

50,0

50,0

50,0

50,0

Виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту огорожі на міському полігоні

 

 

Всього:

 

 

 

5954,3

5953,7

5968,7

5968,7

11923,0

11872,4

 

 

Розділ 4.4. Виконання робіт з очищення шахтних колодязів загального користування

1.1.

1. Виконати роботи з очищення шахтних колодязів загального користування

Очищення шахтних колодязів загального користування

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

85,1

70,5

147,9

147,9

233,0

218,4

Забезпечення населення міста якісною питною водою

 

 

Всього:

 

 

 

85,1

70,5

147,9

147,9

233,0

218,4

 

 

Розділ 4.5. Створення сприятливого для життєдіяльності населення міста довкілля

1.1.

1. Утримувати об'єкти благоустрою населених пунктів. Зелені насадження.

Догляд за деревами і кущами (обрізання крон дерев, вирізування сухих гілок, знешкодження омели)

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

200,0

2486,6
 

 

 

200,0

2486,6
 

Створення сприятливого для життєдіяльності населення міста довкілля

1.2.

 

Видалення окремих засохлих та пошкоджених дерев, садіння нових дерев і кущів, знешкодження омели

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

2295,0

 

 

2295,0

Створення сприятливого для життєдіяльності населення міста довкілля. Проведення озеленення міста.

 

 

Всього:

 

 

 

2495,0

2486,6

0,0

0,0

2495,0

2486,6

 

Розділ 4.6. 1. Забезпечення контролю за виконанням робіт на об'єктах житлового господарства міської ради

1.1.

1. Здійснювати контроль за виконанням робіт на об'єктах житлового господарства міської ради

Утримання відділу, що виконує функції по контролю за виконанням робіт на об'єктах житлового господарства міської ради

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

299,1

297,4

406,2

406,2

705,3

703,6

Контроль за проведенням капітального ремонту

 

 

Всього:

 

 

 

299,1

297,4

406,2

406,2

705,3

703,6

 

Розділ 4.6. 2. Виготовлення документації на житловий фонд та землю

1.1.

1. Виготовити технічну документацію

Виготовлення технічної документації на житловий фонд, який переданий /або передається/ в управління ОСББ, відповідно до п. 2.2 наказу Мінжитлокомунгоспу України від 02.02.2009 N 13

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

1787,7

1787,7

2044,8

500,0

3832,5

2287,7

Виготовлення технічної документації на житловий фонд

1.2.

2. Обстежити технічний стан житлових будинків

Обстеження технічного стану конструкцій існуючих житлових будинків

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

118,8

118,8

40,0

40,0

158,8

158,8

Обстеження технічного стану конструкцій існуючих житлових будинків

 

 

Всього:

 

 

 

1906,5

1906,5

2084,8

540,0

3991,3

2446,5

 

Розділ 4.6. 3. Виконання судових рішень, постанов та сплата судових зборів

1.1.

1. Виконати судові рішення, постанови та сплатити судові збори

Сплата коштів на виконання рішення господарського суду Житомирської області від 25.05.2015 та постанови Рівненського апеляційного господарського суду від 21.09.2015 у справі N 906/459/15 за позовом ТОВ "Керуюча компанія КомЕнерго-Житомир"

2016 - 2017 роки

Управління житлового господарства міської ради

Міський бюджет

290,6

290,6

 

 

290,6

290,6

Відшкодування втрат ТОВ "Керуюча компанія КомЕнерго-Житомир"

 

 

Всього:

 

 

 

290,6

290,6

0

0

290,6

290,6

 

 

 

ВСЬОГО:

 

 

 

81951,9

74447,1

362617,3

50015,4

444569,2

124412,5

0,0

 

В. о. начальника управління житлового
господарства міської ради

А. А. Оніщенко

Секретар міської ради

Н. М. Чиж

 

Додаток 2
до Програми

Комплексна цільова Програма розвитку житлового господарства "Ефективне та надійне житлове господарство - мешканцям міста" на 2016 - 2017 роки

ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ПРОГРАМИ

N
з/п

Назва показника

Одиниця виміру

Вихідні дані на початок дії Програми

Період виконання Програми

Всього витрат на виконання Програми

2016 рік

2017 рік

1

2

3

4

5

6

7

Розділ 4.1. Ремонт, реконструкція житлового фонду та благоустрій прибудинкових і внутрішньоквартальних територій, підвищення експлуатаційних властивостей житлового фонду

Завдання 1. Капітальний ремонт житлового фонду, прибудинкових та внутрішньоквартальних територій м. Житомира

I.

Показники затрат Програми

1.

Загальна кількість будинків житлового фонду комунальної власності

од.

1378

1378

1220

 

2.

Обсяг видатків, запланованих на виконання заходів з проведення капітального ремонту житлового фонду, прибудинкових та внутрішньоквартальних територій м. Житомира

тис. грн

900,9

23860,4

8811,0

 

3.

Кількість будинків, які потребують ремонту шиферних дахів

один.

114

114

114

 

4.

Кількість будинків, які потребують ремонту м'яких покрівель

один.

139

139

138

 

5.

Кількість будинків, які потребують ремонту інженерних мереж

один.

257

257

256

 

6.

Кількість будинків, які потребують ремонту і заміни електрощитових, розподільчих щитів та силових проводок, в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації

один.

84

84

84

 

7.

Кількість будинків, які потребують капітального ремонту аварійних балконів (заміни) з підсиленням захисних та їх демонтаж

один.

227

227

227

 

8.

Кількість будинків, які потребують капітального ремонту або заміни аварійних козирків над входами в під'їзди житлових будинків

один.

64

64

64

 

9.

Кількість ліфтів, які потребують заміни в житлових будинках

один.

28

19

9

 

10.

Кількість ліфтів, які потребують проведення капітального ремонту

один.

1011

514

336

 

11.

Кількість ліфтів, які потребують проведення експертної оцінки технічного стану

один.

527

514

336

 

12.

Кількість будинків, які потребують проведення капітального ремонту та додаткового влаштування електроосвітлення

один.

27

 

27

 

13.

Кількість будинків, асфальтобетонне покриття прибудинкової території яких потребує капітального ремонту

один.

88

88

 

 

14.

Кількість будинків, які потребують проведення капітального ремонту дренажної системи та зовнішньої каналізації

один.

4

 

4

 

15.

Кількість нежитлових приміщень, які потребують проведення капітального ремонту

один.

2

 

2

 

16.

Кількість будинків, в т. ч. ветхих та аварійних, та їх конструктивних елементів, які потребують капітального ремонту

один.

47

27

20

 

17.

Кількість систем диспетчеризації ліфтів, що необхідно встановити

один.

1

 

1

 

II.

Показники продукту Програми

 

 

 

 

 

1.

Кількість будинків, в яких планується проведення ремонту шиферних дахів

один.

19

 

 

 

2.

Кількість будинків, в яких планується проведення ремонту м'яких покрівель

один.

28

1

 

 

3.

Кількість будинків, в яких планується проведення ремонту інженерних мереж

один.

23

1

 

 

4.

Кількість будинків, в яких планується проведення ремонту та заміна електрощитових, розподільчих щитів та силових проводок, в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації

один.

7

 

 

 

5.

Кількість будинків, в яких планується проведення капітального ремонту аварійних балконів (заміни) з підсиленням захисних конструкцій або їх демонтаж

один.

30

-

 

 

6.

Кількість будинків, в яких планується проведення капітального ремонту або заміни аварійних козирків над входами в під'їзди житлових будинків

один.

15

-

 

 

7.

Кількість ліфтів, які планується замінити в житлових будинках

один.

20

18

4

 

8.

Кількість ліфтів, які планується капітально відремонтувати

один.

413

346

67

 

9.

Кількість ліфтів, на яких планується провести експертну оцінку технічного стану

один.

527

191

336

 

10.

Кількість будинків, в яких планується проведення капітального ремонту електроосвітлення

один.

7

 

 

 

11.

Кількість будинків, в яких планується проведення капітального ремонту дренажної системи та зовнішньої каналізації

один.

1

 

 

 

12.

Кількість будинків, асфальтобетонне покриття прибудинкових територій яких планується капітально відремонтувати

один.

64

31

 

 

13.

Кількість будинків, в т. ч. ветхих та аварійних, та їх конструктивних елементів, в яких планується проведення капітального ремонту, в т. ч. завершення робіт перехідних об'єктів минулого року

один.

34

26

15

 

14.

Кількість нежитлових приміщень, в яких планується проведення капітального ремонту

один.

2

 

2

 

15.

Кількість систем диспетчеризації ліфтів, що планується встановити

один.

1

 

 

 

III.

Показники ефективності Програми

1.

Середня вартість капітального ремонту шиферних дахів одного житлового будинку

тис. грн

 

 

 

 

2.

Середня вартість капітального ремонту м'яких покрівель одного житлового будинку

тис. грн

 

59,0

 

 

3.

Середня вартість капітального ремонту інженерних мереж одного житлового будинку

тис. грн

 

391,5

 

 

4.

Середня вартість капітального ремонту аварійних балконів (заміни) з підсиленням захисних конструкцій в одному житловому будинку або їх демонтаж

тис. грн

 

 

 

 

5.

Середня вартість капітального ремонту або заміни аварійних козирків над входами в під'їзди

тис. грн

 

 

 

 

6.

Середня вартість проведення заміни одного ліфта в житлових будинках

тис. грн

 

500,0

115,0

 

7.

Середня вартість проведення капітального ремонту (в т. ч. експертної оцінки) одного ліфта в житлових будинках

тис. грн

 

13,3

35,2

 

8.

Середня вартість проведення капітального ремонту дренажної системи та зовнішньої каналізації в одному житловому будинку

тис. грн

 

 

 

 

9.

Середня вартість капремонту 1 кв. м асфальтобетонного покриття прибудинкових територій та проїздів

грн

 

350,0

 

 

10.

Середня вартість вибіркового капремонту житлового будинку по вул. Львівська, 2/8

тис. грн

 

809,9

-

 

11.

Середня вартість капремонту житлових будинків, в т. ч. ветхих і аварійних, та окремих конструктивних елементів

тис. грн

 

321,4

333,3

 

12.

Середня вартість капремонту нежитлових приміщень в житлових будинках по вул. Леха Качинського, 3 та Князів Острозьких, 45-а

тис. грн

-

-

490,0

 

IV.

Показники якості Програми

 

 

 

 

 

1.

Питома вага заходів Програми, що планується виконати, до потреби

%

 

1,2

4,2

 

 

Завдання 2. Забезпечення поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій житлового фонду в м. Житомирі

I.

Показники затрат Програми

 

 

 

 

 

1.

Загальна кількість будинків житлового фонду комунальної власності

один.

1347

1220

1220

 

2.

Обсяг видатків, запланованих на виконання заходів з проведення поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій житлових будинків підприємств комунальної власності, ЖБК, ОСББ

тис. грн

 

4350,0

 

 

3.

Площа дворових територій, яка потребує проведення поточного ремонту асфальтобетонного покриття

кв. м

150000,0

50316,47

 

 

II.

Показники продукту Програми

 

 

 

 

 

1.

Площа дворових територій, на якій планується проведення поточного ремонту асфальтобетонного покриття

кв. м

45337,4

18913,04

 

 

III.

Показники ефективності Програми

 

 

 

 

 

1.

Середня вартість поточного ремонту на один кв. м об'єктів житлового фонду (дворової території)

грн / кв. м

 

230,0

 

 

IV.

Показники якості Програми

 

 

 

 

 

1.

Співвідношення обсягу запланованих заходів Програми до потреби

%

 

37,8

 

 

 

Завдання 3. Забезпечення ремонту житлового фонду, прибудинкових територій та елементів, інші заходи

I.

Показники затрат Програми

 

 

 

 

 

1.

Загальна кількість будинків житлового фонду комунальної власності

один.

1347

1347

1220

 

2.

Обсяг видатків, запланованих на виконання заходів з проведення ремонту житлового фонду, в т. ч. ОСББ, прибудинкових територій та елементів, ін. заходів

тис. грн

 

24941,5

31445,8

 

3.

Кількість будинків ОСББ, які потребують капремонту

од.

219

71

168

 

4.

Кількість ліфтів, які потребують проведення експертного обстеження

од.

160

 

138

 

5.

Кількість ліфтів, які потребують капремонту, в будинках ОСББ

од.

10

 

10

 

6.

Кількість будинків, які потребують проведення демонтажу балконів

од.

227

 

50

 

II.

Показники продукту Програми

1.

Кількість будівель, в яких планується проведення ремонтних робіт та облаштування прибудинкових територій

од.

 

52

44

 

2.

Кількість будинків, в яких планується проведення ремонту та влаштування дитячих ігрових майданчиків

од.

40

39

2

 

3.

Кількість будинків ОСББ, в яких планується проведення ремонту

од.

129

67

62

 

4.

Кількість ліфтів, які планується капітально відремонтувати, в будинках ОСББ

од.

5

 

5

 

5.

Кількість будинків, в яких планується проведення ремонту та влаштування сміттєзбірних майданчиків

од.

 

22

 

 

6.

Кількість ліфтів, які планується експертно обстежити, в будинках ОСББ

од.

138

 

138

 

7.

Кількість житлових будинків, де планується провести демонтаж (розбирання, знесення)

од.

 

2

1

 

8.

Кількість житлових будинків, де планується провести демонтаж аварійних балконів

од.

30

 

 

 

9.

Кількість під'їздів, в яких планується проведення дрібного ремонту зовнішньої повітряної електропроводки житлових будинків

од.

 

87

 

 

III.

Показники ефективності Програми

1.

Середні витрати на придбання матеріалів, проведення ремонту одного об'єкта

тис. грн

 

9,47

16,6

 

2.

Середня вартість ремонту та влаштування одного дитячого ігрового майданчика

тис. грн

 

24,28

63,75

 

3.

Середня вартість ремонту та влаштування одного сміттєзбірного майданчика

тис. грн

 

19,7

 

 

4.

Середня вартість демонтажу (розбирання, знесення) одного житлового будинку

тис. грн

 

73,7

100,0

 

5.

Середня вартість демонтажу аварійних балконів в одному житловому будинку

тис. грн

 

 

 

 

6.

Середня вартість проведення дрібного ремонту зовнішньої повітряної електропроводки в одному під'їзді житлового будинку

тис. грн

 

2,3

-

 

7.

Середня вартість капремонту одного житлового будинку ОСББ

тис. грн

 

343,8

483,9

 

8.

Середня вартість капремонту одного ліфта в житловому будинку ОСББ

тис. грн

 

 

20,0

 

9.

Середня вартість експертного обстеження одного ліфта в житловому будинку ОСББ

грн

 

 

2898,6

 

IV.

Показники якості Програми

1.

Співвідношення обсягу запланованих заходів Програми до потреби

%

 

30,8

35,0

 

 

Завдання 4. Забезпечення пожежної безпеки в будинках підвищеної поверховості

I.

Показники затрат Програми

1.

Загальна кількість будинків житлового фонду комунальної власності

один.

1347

1347

1220

 

2.

Обсяг видатків, запланованих на виконання заходів з розроблення робочих проектів на влаштування систем протипожежного захисту житлових будинків підвищеної поверховості до автоматичних систем пожежної сигналізації диспетчерських пунктів

тис. грн

 

 

 

 

3.

Кількість об'єктів житлового фонду (будинків), що підлягають обладнанню системами протипожежного захисту

од.

13

13

13

 

II.

Показники продукту Програми

1.

Кількість житлових будинків підвищеної поверховості, на які планується виготовити робочі проекти для влаштування систем протипожежного захисту

од.

 

 

1

 

2.

Кількість систем протипожежного захисту, що планується встановити в будинках підвищеної поверховості

од.

 

 

1

 

III.

Показники ефективності Програми

1.

Середня вартість підключення систем протипожежного захисту житлових будинків підвищеної поверховості до автоматичних систем пожежної сигналізації диспетчерських пунктів

тис. грн

-

-

703,9

 

2.

Середня вартість на виготовлення робочого проекту для влаштування систем протипожежного захисту в одному житловому будинку

тис. грн

 

 

8,5

 

IV.

Показники якості Програми

1.

Співвідношення обсягу запланованих заходів Програми до потреби

%

 

0

100

 

 

Розділ 4.2. Підтримка діяльності житлово-комунальних підприємств

 

Завдання 1. Фінансова підтримка житлово-комунальних підприємств

I.

Показники затрат Програми

 

 

 

 

 

1.

Кількість комунальних підприємств, яким збільшується статутний капітал

од.

 

3

 

 

2.

Результат фінансової діяльності КП "ЖВПАР" на початок року

тис. грн

 

-2509,0

-799,5

 

3.

Результат фінансової діяльності КАТП 0628 на початок року

тис. грн

 

-431,0

451,0

 

4.

Результат фінансової діяльності КП "ВЖРЕП N 1" на початок року

тис. грн

 

348,0

 

 

5.

Видатки для здійснення внеску до Статутного капіталу КП "ЖВПАР"

тис. грн

 

1415,0

1455,0

 

6.

Видатки на здійснення внеску до Статутного капіталу КАТП 0628

тис. грн

 

756,0

2328,1

 

7.

Видатки на здійснення внеску до Статутного капіталу КП "ВЖРЕП N 1"

тис. грн

 

49,0

 

 

8.

Розмір статутного капіталу підприємств на 01.01.2016

тис. грн

 

 

 

 

9.

КП "ЖВПАР"

тис. грн

 

2509,0

3894,9

 

10.

КАТП 0628

тис. грн

 

2143,0

2610,9

 

11.

КП "ВЖРЕП N 1"

тис. грн

 

683,3

 

 

12.

Обсяг запланованих видатків на придбання та встановлення на фасадах житлових будинків покажчиків (табличок) назви вулиці, провулка, площі та номерних знаків

тис. грн

 

150,0

 

 

13.

Обсяг запланованих видатків на виготовлення проекту про норму надання послуг з вивезення твердих побутових відходів

тис. грн

 

140,0

 

 

II

Показники продукту Програми

1.

Запланована кількість виготовлення та встановлення на фасадах житлових будинків покажчиків (табличок) назви вулиць, провулків, площ та номерних знаків

од.

 

399

 

 

2.

Кількість проектів (висновків), які планується виготовити про норму надання послуг з вивезення твердих побутових відходів

од.

 

1

 

 

3.

Запланована кількість придбання біотуалетів

од.

 

11

4

 

4.

Запланована кількість облаштування сміттєзбірних майданчиків

од.

 

 

5

 

5.

Запланована кількість придбання пластикових контейнерів під збір побутових відходів /1 куб. м./

 

 

 

10

 

6.

Запланована кількість придбання баків, урн для роздільного збору побутових відходів

од.

 

 

142

 

III.

Показники ефективності Програми

 

 

 

 

 

1.

Запланована середня вартість придбання одного покажчика (таблички) для облаштування житлового будинку

грн

 

375,9

 

 

2.

Запланована середня вартість на виготовлення проекту про норму надання послуг з вивезення твердих побутових відходів

тис грн

 

140,0

 

 

3.

Середня вартість придбання одного біотуалету

тис. грн

 

 

13,8

 

4.

Середня вартість облаштування 1-го сміттєзбірного майданчика

тис. грн

 

 

21,8

 

5.

Середня вартість придбання одного контейнера під збір побутових відходів об'ємом 1,1 куб. м

 

 

 

5,0

 

6.

Середня вартість придбання одного бака, урни під роздільний збір побутових відходів

тис. грн

 

 

6,8

 

IV.

Показники якості Програми

 

 

 

 

 

1.

Співвідношення статутного капіталу підприємства на 01.01.2016

%

 

 

 

 

2.

КП "ЖВПАР"

%

 

56,4

37,4

 

 

КАТП 0628

%

 

26,8

89,2

 

4.

КП "ВЖРЕП N 1"

%

 

7,2

 

 

5.

Результат фінансової діяльності підприємств на кінець року (нерозподілений прибуток / непокритий збиток), в т. ч.:

тис. грн

 

 

 

 

6.

КП "ЖВПАР"

тис. грн

 

-233,47

-3308,5

 

7.

КАТП 0628

тис. грн

 

-2506,6

-31,0

 

8.

КП "ВЖРЕП N 1"

тис. грн

 

251,8

 

 

9.

Співвідношення обсягу запланованих заходів до потреби

%

 

100

100

 

 

Розділ 4.3. Санітарна очистка території міста та виконання природоохоронних заходів

 

Завдання 1. Санітарна очистка території міста

I.

Показники затрат Програми

1.

Обсяг видатків, запланованих на вивезення та захоронення ТПВ з несанкціонованих звалищ

тис. грн

 

2232,3

1492,0

 

2.

Обсяг видатків, запланованих на будівництво під'їзної дороги із залізобетонних плит до робочих карт на міському полігоні побутових відходів та її освітлення

тис. грн

 

1235,3

2600,3

 

3.

Обсяг видатків, запланованих на забезпечення та обслуговування біотуалетів для загальноміських заходів та щоденного використання

 

 

 

273,6

 

4.

Кількість залізобетонних плит (розмір 6*2), які необхідно використати на укладку при будівництві під'їзної дороги

од.

 

259

191

 

II.

Показники продукту Програми

 

 

 

 

 

1.

Обсяги ТПВ, що вивозиться та захоронюється з несанкціонованих звалищ

м3

 

52998,6

35422,6

 

2.

Кількість залізобетонних плит (розмір 6*2), що планується використати на укладку при будівництві під'їзної дороги

од.

 

68

191

 

3.

Кількість біотуалетів, що планується облуговувати

од.

 

 

5

 

III.

Показники ефективності Програми

1.

Середні видатки на вивезення та захоронення 1 м3 сміття з несанкціонованих звалищ

грн

 

42,12

42,12

 

2.

Середні видатки з міського бюджету на придбання та влаштування однієї плити для будівництва під'їзної дороги до робочих карт на міському полігоні

грн/од.

 

18166,2

13614,1

 

3.

Середні видатки з міського бюджету на обслуговування одного біотуалету

грн/од.

 

 

54720

 

IV.

Показники якості Програми

 

 

 

 

 

1.

Співвідношення обсягу запланованих заходів на будівництво під'їзної дороги на полігоні до потреби

%

 

26,3

100

 

 

Завдання 2. Робота з безпритульними тваринами

I.

Показники затрат Програми

1.

Обсяг видатків, запланованих на поліпшення санітарно-епідеміологічного стану в м. Житомирі, пов'язаних з поводженням з безпритульними тваринами (ветеринарний огляд, щеплення від сказу, стерилізація, кастрація, евтаназія, кремація та ін. заходи), з них:

тис. грн

 

1313,9

202,7

 

1.1.

відлов тварин

тис. грн

 

221,1

 

 

1.2.

підбір загиблих тварин

тис. грн

 

64,4

 

 

1.3.

стерилізація тварин

тис. грн

 

199,7

 

 

1.4.

кастрація тварин

тис. грн

 

243,0

 

 

1.5.

евтаназія тварин

тис. грн

 

188,7

 

 

1.6.

утримання притулку

тис. грн

 

230,1

 

 

1.7.

кремація тварин

тис. грн

 

167,4

202,7

 

1.8.

Обсяг видатків, запланованих на виконання заходів з проведення реконструкції нежитлового приміщення

тис. грн

 

862,0

 

 

II.

Показники продукту Програми

1.

Кількість безпритульних тварин, що планується відловити

од.

 

2202

 

 

2

Кількість безпритульних тварин, що планується підібрати

од.

 

650

 

 

3.

Кількість безпритульних тварин, які планується стерилізувати

од.

 

638

 

 

4.

Кількість безпритульних тварин, які планується каструвати

од.

 

910

 

 

5.

Кількість безпритульних тварин, які планується евтаназувати

од.

 

654

 

 

6.

Кількість безпритульних тварин, які планується піддати кремації

од.

 

1300

1575

 

7.

Кількість безпритульних тварин, які планується утримувати в притулку

од.

 

1120

 

 

8.

Площа нежитлового приміщення, яке планується реконструювати

кв. м

 

1227,2

 

 

III.

Показники ефективності Програми

1.

Середньорічні видатки з міського бюджету на відлов однієї тварини

грн

 

100,44

 

 

2.

Середньорічні видатки з міського бюджету на підбір однієї тварини

грн

 

99,00

 

 

3.

Середні витрати на стерилізацію однієї тварини

грн

 

313,07

 

 

4.

Середні витрати на кастрацію однієї тварини

грн

 

267,02

 

 

5.

Середні витрати на евтаназію однієї тварини

грн

 

288,56

 

 

6.

Середні витрати на кремацію однієї тварини

грн

 

128,72

128,72

 

7.

Середньомісячні витрати на утримання однієї тварини в притулку

грн

 

68,48

 

 

8.

Середні видатки з міського бюджету на проведення реконструкції одного кв. м нежитлового приміщення в м. Житомирі по вул. Баранова, 87 під притулок для утримання безпритульних тварин

грн

 

702,4

 

 

IV.

Показники якості Програми

1.

Співвідношення обсягу запланованих заходів до потреби

%

 

100

100

 

 

Завдання 3. Виконання природоохоронних заходів

I.

Показники затрат Програми

1.

Кількість комунальних підприємств, що утримують міський полігон побутових відходів

од.

 

1

1

 

2.

Обсяг запланованих видатків на проведення капітального ремонту нарощування дамби фільтровідстійників на міському полігоні ТПВ для боротьби зі шкідливою дією фільтратних вод, виготовлення технічної документації на земельні ділянки та проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту огорожі на міському полігоні

тис. грн

1610,0

310,0

1400,0

 

II.

Показники продукту Програми

 

 

 

 

 

1.

Об'єм нарощування дамби фільтровідстійників на міському полігоні ТПВ

куб. м

 

1450,0

4524,41

 

2.

Запланована кількість земельних ділянок, на яку планується виготовити техдокументацію

од.

 

 

2

 

3.

Запланована кількість проектно-кошторисної документації, що планується виготовити для проведення капітального ремонту огорожі на міському полігоні

од.

1

 

1

 

III.

Показники ефективності Програми

1.

Середні видатки на один куб. м нарощування дамби фільтровідстійників на міському полігоні ТПВ

грн

 

231,79

287,33

 

2.

Запланована середня вартість на виготовлення техдокументації на одну земельну ділянку

тис. грн

 

 

25,0

 

3.

Запланована середня вартість на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту огорожі на міському полігоні

тис. грн

 

 

50,0

 

IV.

Показники якості Програми

1.

Співвідношення обсягу запланованих заходів до потреби

%

 

19,3

100,0

 

 

Розділ 4.4. Виконання робіт з очищення шахтних колодязів загального користування

 

Завдання 1. Виконання робіт з очищення шахтних колодязів

I.

Показники затрат Програми

1.

Кількість шахтних колодязів загального користування

од

28

28

28

 

2.

Обсяг видатків, запланованих на очищення шахтних колодязів загального користування

тис. грн

 

85,1

147,9

 

3.

Необхідна кількість очищень шахтних колодязів

разів

84

84

84

 

II.

Показники продукту Програми

1.

Кількість очищень шахтних колодязів, що планується здійснити

разів

84

84

84

 

III.

Показники ефективності Програми

1.

Середньорічні видатки на проведення одного очищення шахтного колодязя

грн

 

1013,1

1760,7

 

2.

Частота проведення очищення одного шахтного колодязя

разів

 

3

3

 

IV.

Показники якості Програми

1.

Відсоток кількості шахтних колодязів, які планується очистити, до кількості шахтних колодязів, що потребують очищення

%

 

100

100

 

 

Розділ 4.5. Створення сприятливого для життєдіяльності населення міста довкілля

 

Завдання 1. Утримання об'єктів благоустрою населених пунктів. Зелені насадження.

I

Показники продукту Програми

1.

Обсяг видатків, запланованих на проведення озеленення міста, охорони багаторічних зелених насаджень від хвороб

тис. грн

-

2495,0

 

 

II.

Показники продукту Програми

1.

Кількість дерев і кущів, на яких планується обрізання крон дерев, вирізування сухих гілок, знешкодження омели

од.

6500

1164

 

 

2.

Кількість видалених засохлих та пошкоджених дерев, садіння нових дерев і кущів, знешкодження омели

од.

3400

492

 

 

III

Показники ефективності Програми

1.

Середні видатки з міського бюджету на обрізання крон дерев, вирізування сухих гілок, знешкодження омели одного дерева

грн

 

171,82

 

 

2.

Середні видатки з міського бюджету на видалення засохлих та пошкоджених дерев, садіння нових дерев і кущів, знешкодження омели на 1 дерево

грн

 

1615,8

 

 

IV.

Показники якості Програми

1.

Відсоток кількості дерев, які планується кронувати, до кількості дерев, що потребують обрізання

%

 

50,1

 

 

 

Розділ 4.6.1. Забезпечення контролю за виконанням робіт на об'єктах житлового господарства

 

Завдання 1. Здійснення контролю за виконанням робіт на об'єктах житлового господарства міської ради

I.

Показники продукту Програми

1.

Кількість штатних працівників відділу технічного нагляду за об'єктами благоустрою

од.

штатний розпис

3

3

 

2.

Обсяг видатків, запланованих на утримання відділу, що виконує функції по контролю за виконанням робіт на об'єктах житлового господарства

тис. грн

рішення міської ради, кошторис

299,1

406,2

 

3.

Обсяги виконання робіт, що потребують підготовки необхідних документів для проведення капітального ремонту об'єктів житлового фонду та контролю за його виконанням

тис. грн

 

37859,5

36951,0

 

II.

Показники продукту Програми

1.

Кількість об'єктів, на які необхідно забезпечити підготовку документів для проведення капітального ремонту об'єктів житлового фонду та контроль за його виконанням

од.

 

154

483

 

III

Показники ефективності Програми

1.

Середній обсяг видатків на виконання робіт, що потребують підготовки необхідних документів для капітального ремонту об'єктів житлового господарства та контролю за його виконанням, на одного працівника відділу

грн

 

12619,8

12317,0

 

2.

Кількість об'єктів, на які необхідно забезпечити підготовку документів для проведення капітального ремонту об'єктів житлового фонду та контроль за його виконанням, на одного працівника відділу

од.

 

51

161

 

III

Показники якості Програми

1.

% співвідношення здійснених перевірок до перевірок, що планувалися

%

 

100

100

 

 

Розділ 4.6. 2. Виготовлення документації на житловий фонд та землю

 

Завдання 1. Виготовлення технічної документації

I.

Показники продукту Програми

1.

Загальна кількість будинків житлового фонду комунальної власності

од.

-

1347

1220

 

2.

Обсяг запланованих видатків на виконання заходів з виготовлення технічної документації на житловий фонд

тис. грн

 

1787,7

500,0

 

3.

Обсяг запланованих видатків на обстеження технічного стану конструкцій існуючих житлових будинків

тис. грн

 

 

40,0

 

II.

Показники продукту Програми

 

 

 

 

 

1.

Запланована кількість житлових будинків, на які планується виготовити технічні паспорти

од.

353

192

154

 

2.

Запланована кількість житлових будинків, на які планується виготовити інвентарні справи

од.

 

221

 

 

3.

Запланована кількість житлових будинків, в яких планується обстежити технічний стан конструкцій

од.

2

 

2

 

III.

Показники ефективності Програми

1.

Запланована середня вартість на виготовлення технічного паспорта на один житловий будинок

грн

 

930,7

3246,8

 

2.

Запланована середня вартість на виготовлення інвентарної справи на один житловий будинок

грн

 

2876,5

 

 

3.

Запланована середня вартість на обстеження технічного стану конструкцій житлових будинків

тис. грн

 

 

20,0

 

IV.

Показники якості Програми

1.

Питома вага запланованих заходів до потреби

%

 

54,4

100

 

 

В. о. начальника управління житлового
господарства міської ради

А. А. Оніщенко

Секретар міської ради

Н. М. Чиж

 

Додаток 3
до Програми

Ресурсне забезпечення Комплексної цільової Програми розвитку житлового господарства "Ефективне та надійне житлове господарство - мешканцям міста" на 2016 - 2017 роки

Обсяги коштів, які пропонується залучити на виконання Програми

Етапи виконання Програми

Всього витрат на виконання Програми

2016 рік

2017 рік

Обсяги ресурсів, всього, у тому числі:

74447,1

50015,4

124412,5

державний бюджет

 

 

 

міський бюджет

74447,1

50015,4

124412,5

кошти небюджетних джерел

 

 

 

 

В. о. начальника управління
житлового господарства міської ради

А. А. Оніщенко

Секретар міської ради

Н. М. Чиж
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали