ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 квітня 2012 року N 211

Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави в Держземагентстві України

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 23.03.2012 N 448/5 "Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав" (Порядок N 448/5), Положення про Державне агентство земельних ресурсів України, затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 N 445 (Указ N 445/2011), наказую:

1. Внести зміни та доповнення до Положення про порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави в Держземагентстві України, затвердженого наказом Держземагентства України від 07.02.2012 N 53 (Положення N 53), що додаються.

2. Голові Рескомзему АР Крим, керівникам головних управлінь Держкомзему/Держземагентства України в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити внесення змін та доповнень до положень у відповідних органах.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Голови

А. М. Кадомський


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держземагентства України
25.04.2012 N 211


Зміни та доповнення до Положення про порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави в Держземагентстві України (Положення N 53)

1. Пункт 6 Положення викласти в такій редакції:

"6. У день отримання письмової згоди кандидата на проведення спеціальної перевірки Управління кадрової політики та персоналу передає до Управління запобігання та протидії корупції належним чином завірені копії наступних документів:

1) письмової згоди кандидата на проведення спеціальної перевірки - 8 прим.;

2) автобіографії - 8 прим.;

3) паспорта - 8 прим.;

4) документів про освіту, вчені звання, наукові ступені - 2 прим.;

5) декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, визначеною Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції" (Декларація N 3206-VI) - 2 прим.;

6) медичної довідки про стан здоров'я (за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я України) - 2 прим.;

7) військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних) - 2 прим.;

8) довідки про допуск до державної таємниці (у разі наявності) - 2 прим.;

9) інших документів, у яких містяться відомості, вимога щодо подання яких установлена законом.

У разі подання неповного пакета документів, передбачених цим пунктом, документи в той же день повертаються до Управління кадрової політики та персоналу на доопрацювання.

2. Доповнити пункт 8 Положення підпунктом 7 такого змісту:

"7) Державною реєстраційною службою України - щодо наявності у кандидата корпоративних прав.".

 

Начальник Управління
запобігання та протидії корупції

Р. М. Карпов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали