Додаткова копія: Про внесення змін та доповнень до Порядку розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.03.2019 р. N 172

Про внесення змін та доповнень до Порядку розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 року N 129 "Деякі питання використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2019 році" (Постанова N 129):

1. Внести зміни та доповнення до Порядку розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 08 лютого 2019 року N 59 (Розпорядження N 59), що додаються.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації С. Мишковець.

 

Голова

О. Савченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
29 березня 2019 року N 172

ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ
до Порядку розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами (Розпорядження N 59)

1. Пункт 5 доповнити абзацом третім такого змісту:

"Обсяг субвенції, виділений упродовж бюджетного періоду додатково з державного бюджету як видатки споживання, розподіляється між місцевими бюджетами області пропорційно до кількості осіб з особливими освітніми потребами з урахуванням цільового призначення, визначеного Кабінетом Міністрів України."

2. У пункті 8 слово "пропорційно" замінити словом "відповідно".

3. Доповнити пунктом 71 такого змісту:

"71. У разі перерозподілу Кабінетом Міністрів України субвенції між видатками споживання та видатками розвитку, управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації подає департаменту фінансів облдержадміністрації, у визначені ним терміни, пропозиції щодо збільшення/зменшення відповідних обсягів у розрізі місцевих бюджетів.

Такі зміни проводяться з урахуванням вимог абзацу 2 пункту 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 року N 88 (Постанова N 88), а також Методичних рекомендацій щодо використання таких коштів, затверджених Міністерством освіти і науки України."
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали