ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Одинадцята сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 07.06.2018 р. N 1183

Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018 - 2021 роки (зі змінами від 29 березня 2018 року)

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", з метою виконання пункту 3.1 Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018 - 2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 30 листопада 2017 року N 968 (Програма N 968), у зв'язку із необхідністю визначення порядку оплати батьками дітей або особами, які їх замінюють, часткової вартості оздоровлення та відпочинку дітей обласна рада вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018 - 2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 30 листопада 2017 року N 968 (Програма N 968), доповнивши Програму додатком 5 - Порядок оплати батьками дітей або особами, які їх замінюють, часткової вартості оздоровлення та відпочинку дітей, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні профільні комісії обласної ради з питань: бюджету; освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

 

Голова ради

М. Рівіс

 

Додаток 5
до Програми
(у редакції рішення обласної ради
від 07.06.2018 N 1183)

Порядок оплати батьками дітей або особами, які їх замінюють, часткової вартості оздоровлення та відпочинку дітей

1. Порядок оплати батьками дітей, або особами, які їх замінюють, часткової вартості оздоровлення та відпочинку дітей (далі - Порядок) визначає механізм оплати часткової вартості путівок, що надаються дітям згідно з пунктом 3.1.1 Напрямів діяльності (Програма N 968), передбачених Регіональною програмою оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018 - 2021 роки, що затверджена рішенням обласної ради від 30 листопада 2017 року N 968 (Програма N 968).

2. Часткова оплата вартості путівки у розмірі 10 або 30 відсотків від повної вартості здійснюється одним із батьків, визначених абзацами 2, 3 пункту 3.1.1 заходів Програми (Програма N 968), або однією із осіб, яка їх замінює (далі - Заявник) за власний рахунок або з інших джерел, не заборонених законодавством.

3. Інформацію про загальну вартість, кількість путівок, у розрізі оздоровчих закладів та розмір часткової оплати, департамент соціального захисту населення облдержадміністрації (далі - Департамент) розміщує на власній веб-сторінці. Інформацію про реквізити для перерахування коштів Департамент у письмовій формі надає структурному підрозділу райдержадміністрації, міськвиконкому, об'єднаної територіальної громади, який здійснює функції щодо оздоровлення дітей (далі - Структурний підрозділ) для інформування батьків дітей, або осіб, які їх замінюють.

4. Для отримання відповідної путівки на оздоровлення або відпочинок, придбаної Департаментом за рахунок коштів обласного бюджету, Заявник подає до Структурного підрозділу, такі документи:

- копію свідоцтва про народження дитини;

- копії документів, які підтверджують належність дитини до відповідної пільгової категорії;

- особисту письмову заяву із наданням згоди на збір та обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних" та на перерахування коштів за часткову оплату вартості путівки у відповідному розмірі;

- копію квитанції про оплату відповідної суми коштів на рахунок, відкритий Департаментом в органах Державного казначейства України.

5. Часткова оплата вартості путівки здійснюється до початку оздоровчої зміни.

 

Заступник голови ради

П. Грицик
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали