ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 листопада 2011 року N 110

Про внесення змін та доповнень до Регламенту Генеральної прокуратури України

З метою упорядкування надіслання апаратом Генеральної прокуратури України документів підпорядкованим прокурорам, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

1. Внести наступні зміни та доповнення до Регламенту Генеральної прокуратури України, затвердженого наказом Генерального прокурора України від 30.09.2005 N 53:

1.1. Доповнити пункт 3.9 абзацом першим такого змісту:

"Забороняється надіслання документів, передбачених пунктом 3.7, без відмітки організаційно-контрольного управління про реєстрацію та візи редактора".

У зв'язку з цим абзаци перший та другий пункту 3.9 вважати відповідно абзацами другим та третім.

Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, Дніпровському екологічному прокурору, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, ректору Національної академії прокуратури України областей, міським районним, міжрайонним та прирівняним до них прокурорам, довести його до відома всіх прокурорсько-слідчих працівників.

Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Генерального прокурора України Ударцова Ю. В.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції України

В. Пшонка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали