Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін та доповнень до Регламенту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону

НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 26 червня 2019 року N 71

Про внесення змін та доповнень до Регламенту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону

Рада адвокатів України, заслухавши Голову Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Вилкова С. В. та розглянувши його лист вих. N 1026 від 14 червня 2019 року щодо внесення змін та доповнень до Регламенту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2013 року N 268 (Рішення N 268) (з наступними змінами та доповненнями), з урахуванням пропозицій, зауважень та доповнень членів Ради адвокатів України, керуючись статтею 55 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" (Закон N 5076-VI), Розділом II Положення про Раду адвокатів України (Положення), Регламентом Ради адвокатів України, вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до Регламенту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2013 року N 268 (Рішення N 268) (з наступними змінами та доповненнями), що додаються.

2. Секретарю Ради адвокатів України про прийняте рішення повідомити на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України, Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури та кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури регіонів.

 

Голова Ради адвокатів України

Л. П. Ізовітова

Секретар Ради адвокатів України

І. В. Колесников

 

Додаток 1
до рішення Ради адвокатів України
26.06.2019 N 71

ЗМІНИ та ДОПОВНЕННЯ
до Регламенту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону (затвердженого рішенням Ради адвокатів України від "17" грудня 2013 року N 268 (Рішення N 268), зі змінами та доповненнями)

1. Виключити пункт 4.5.4 Розділу 4 "Компетенція та юрисдикція кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. Компетенція палат кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури" Регламенту.

2. Пункт 4.5.8 Розділу 4 "Компетенція та юрисдикція кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. Компетенція палат кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури" Регламенту викласти у наступній редакції: "4.5.8. Рішення підписується Головою КДКА, головою кваліфікаційної палати та секретарем КДКА, а у разі їх відсутності - членом КДКА (Палати), який був обраний головуючим на засіданні у відповідності до п. 6.2.1 та п. 6.2.2 цього Регламенту та секретарем КДКА або іншим членом КДКА обраним відповідно до п. 5.7.2 Регламенту.".

3. Пункт 4.8.1 Розділу 4 "Компетенція та юрисдикція кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. Компетенція палат кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури" Регламенту викласти у наступній редакції: "4.8.1. Розглядає: заяви (скарги) громадян; рішення, ухвали, постанови, звернення суддів; заяви (скарги), постанови, подання слідчих органів; заяви (скарги), подання голів кваліфікаційно-дисциплінарних комісій або її членів, голів рад адвокатів регіону або її членів; заяви (скарги) адвокатів, адвокатських об'єднань, адвокатських бюро, об'єднань адвокатів, підприємств, установ, організацій та інших осіб, поданих на дії адвокатів".

4. Пункт 4.9 Розділу 4 "Компетенція та юрисдикція кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. Компетенція палат кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури" Регламенту викласти у наступній редакції: "4.9. КДКА, після отримання рішення ВКДКА, яке підлягає внесенню до Єдиного реєстру адвокатів України, не пізніше наступного робочого дня передає відповідній Раді адвокатів регіону необхідну інформацію для внесення до Єдиного реєстру адвокатів України відомостей про прийняте рішення".

5. Пункт 5.3 Розділу 5 "Повноваження посадових осіб та членів кваліфікаційно-дисциплінарної комісії" Регламенту викласти у наступній редакції: "5.3. Повноваження Голови палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури / заступника голови палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури:...".

6. Доповнити пункт 5.7 Розділу 5 "Повноваження посадових осіб та членів кваліфікаційно-дисциплінарної комісії" Регламенту підпунктом 5.7.2: "5.7.2. На час відсутності на засіданні секретаря КДКА його обов'язки виконуються іншим членом, який обирається з числа членів КДКА шляхом голосування більшістю голосів від загальної кількості членів КДКА.".

7. Доповнити пункт 5.7 Розділу 5 "Повноваження посадових осіб та членів кваліфікаційно-дисциплінарної комісії" Регламенту підпунктом 5.7.3: "5.7.3. На час відсутності на засіданні секретаря палати КДКА його обов'язки виконуються іншим членом, який обирається з числа членів палати КДКА шляхом голосування більшістю голосів від загальної кількості членів палати КДКА.".

8. В пункті 7.6. Розділу 7 "Порядок проведення засідань КДКА (Палати)" Регламенту викласти перший абзац у наступній редакції: "7.6. Засідання КДКА (Палати) протоколюється секретарем КДКА (Палати). Протоколи засідань КДКА (Палати) підписуються Головою КДКА (Палати) або членом КДКА (Палати), який був обраний головуючим на засіданні у відповідності до п. 6.2.1 або п. 6.2.2 цього Регламенту та секретарем КДКА (Палати) або іншим членом КДКА (Палати) обраним відповідно до п. 5.7 Регламенту. ...".

9. Пункт 7.9. Розділу 7 "Порядок проведення засідань КДКА (Палати)" Регламенту викласти перший абзац у наступній редакції: "На засіданні КДКА (Палати) ведеться протокол, який підписується Головою КДКА (Палати) або членом КДКА (Палати), який був обраний головуючим на засіданні у відповідності до п. 6.2.1 або п. 6.2.2 цього Регламенту та секретарем КДКА (Палати) або іншим членом КДКА (Палати) обраним відповідно до п. 5.7 Регламенту".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали