Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін та доповнень до Регламенту виконавчого комітету Чернівецької міської ради VII скликання

ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Шістдесят п'ята сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 06.12.2018 р. N 1543

Про внесення змін та доповнень до Регламенту виконавчого комітету Чернівецької міської ради VII скликання

Відповідно до частини першої статті 26, статей 11, 51, 52 - 54, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Чернівецька міська рада вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до Регламенту виконавчого комітету Чернівецької міської ради, затвердженого рішенням міської ради VII скликання від 01.12.2016 р. N 475 "Про Регламент виконавчого комітету Чернівецької міської ради VII скликання" (Рішення N 475), зі змінами, внесеними рішенням міської ради VII скликання від 05.09.2017 р. N 885 (Рішення N 885), а саме:

1.1. У тексті Регламенту слова "керуючий справами Виконавчого комітету" в усіх відмінках замінити словами "секретар (керуючий справами) Виконавчого комітету" у відповідних відмінках.

1.2. Статтю 11 викласти в такій редакції:

"11. Члени Виконавчого комітету щороку до 1 квітня подають шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.".

1.3. У статті 21 слово "Основною" замінити словом "Єдиною".

1.4. У статті 22:

1.4.1. У третьому абзаці вилучити слова "на підготовче засідання".

1.4.2. Доповнити четвертим абзацом такого змісту:

"У разі потреби Виконавчий комітет може прийняти рішення про проведення засідання впродовж кількох днів, а також про оголошення перерви в засіданні для опрацювання документів, запрошених посадових осіб тощо.".

1.5. У статті 24:

1.5.1. Доповнити абзацом другим такого змісту:

"Головуючому забороняється перебивати, уточнювати або іншим чином заважати виступам осіб, яким надано право виступу.".

1.5.2. У третьому абзаці після слів "Члени виконавчого комітету" доповнити словами "та депутати міської ради".

1.6. Статтю 43 доповнити другим абзацом такого змісту:

"Проекти рішень, підготовлені депутатами міської ради, візуються тільки виконавцем рішення.".

1.7. У статті 48 слово і цифри "статтею 39" замінити словом і цифрою "статтею 40".

1.8. Статтю 52 доповнити третім і четвертим абзацами такого змісту:

"Рішення Виконавчого комітету можуть прийматися без обговорення, якщо до проекту рішення не надійшло зауважень.

Рішення Виконавчого комітету спочатку приймається за основу, після цього ставляться на голосування пропозиції щодо змін і доповнень до нього в порядку надходження, а потім рішення приймається в цілому. Можливе прийняття рішення Виконавчого комітету спочатку по пунктах, а потім - в цілому".

1.9. У статті 55 другий абзац викласти в такій редакції:

"Рішення Виконавчого комітету підписує Головуючий, додатки до рішень - секретар (керуючий справами) Виконавчого комітету, у разі відсутності останнього - Головуючий".

1.10. У статті 71 другий абзац викласти в такій редакції:

"Додатки до розпоряджень Міського голови підписує секретар (керуючий справами) Виконавчого комітету, а у разі його відсутності - посадова особа, яка підписала розпорядження".

2. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника загального відділу, начальника відділу комп'ютерно-технічного забезпечення та начальника архівного відділу міської ради.

3. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності та етики.

 

Секретар Чернівецької міської ради

В. Продан
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали