ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.06.2009 р. N 700

Київ

Про внесення змін та доповнень до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою забезпечення належної участі у засіданнях Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) членів Колегії:

1. Внести до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 29.10.2002 N 1970 (із змінами та доповненнями), такі зміни:

1.1. Абзац третій пункту 18 викласти в такій редакції:

"Члени Колегії обов'язково беруть участь у засіданні Колегії особисто. У дні проведення засідань члени Колегії не повинні планувати проведення заходів (нарад, зустрічей, прийомів тощо).".

2. Доповнити пункт 18 після абзацу третього новими абзацами такого змісту:

"У разі неможливості особистої участі члена Колегії у засіданні Колегії, останній зобов'язаний завчасно письмово повідомити голову Колегії про причини відсутності через управління організаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У випадку відсутності члена Колегії на засіданні Колегії без поважних причин та завчасного письмового повідомлення про причини відсутності до нього застосовуються заходи дисциплінарного впливу.".

У зв'язку з цим абзаци 4 - 13 вважати відповідно абзацами 6 - 15.

 

Голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали