ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.11.2017 р. N 1068

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.12.2011 N 699

З метою впорядкування механізму забезпечення пільгового проїзду окремим категоріям студентів та учнів та відповідно до статей 34, 64 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1999 року N 541 "Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України" виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.12.2011 N 699 "Про затвердження Порядку відшкодування втрат за пільговий проїзд студентів та учнів міським електротранспортом" (Порядок N 699), а саме викласти Порядок відшкодування втрат за пільговий проїзд студентів та учнів міським електротранспортом у новій редакції згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.

 

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради

М. В. Хренов

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
15.11.2017 N 1068

ПОРЯДОК
відшкодування втрат за пільговий проїзд студентів та учнів міським електротранспортом

1. Цей Порядок визначає механізм надання пільгового проїзду студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл у міському електричному транспорті та відшкодування втрат доходів постачальнику послуг.

2. Пільговий проїзд у міському електричному транспорті забезпечується шляхом:

- реалізації проїзних квитків за пільговою вартістю для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл, яка встановлюється окремим рішенням виконавчого комітету міської ради;

- організованого перевезення учнів загальноосвітніх шкіл для участі у загальноміських та інших культурно-освітніх заходах.

3. Відшкодування втрат доходів перевізнику з пільгового перевезення студентів та учнів шкіл у міському електричному транспорті проводиться на підставі актів звірки:

- за реалізовані види проїзних квитків (пакетів послуг) для студентів та учнів, як різниця між вартістю реалізованих квитків, виходячи з їх кількості та вартості:

а) "безліміт х1" та "учнівський х1";

б) "безліміт х1" та "студентський х1";

в) "безліміт х3" та "учнівський х3";

г) "безліміт х3" та "студентський х3"

- за організоване перевезення учнів загальноосвітніх шкіл у сумі, що визначається, як добуток загальної кількості перевезених учнів та вартості проїзду пасажирів в міському пасажирському електротранспорті із наданням списків пільговиків.

4. Головним розпорядником коштів міського бюджету за бюджетними призначеннями, передбаченими для відшкодування втрат за пільговий проїзд студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл є департамент праці та соціального захисту населення міської ради.

5. Для забезпечення організованого перевезення учнів загальноосвітніх шкіл для участі у загальноміських та інших культурно-освітніх заходах:

- виконавчий орган міської ради, який є виконавцем заходів, виходячи з необхідності забезпечення виконання загальноміських або культурно-освітніх заходів, які включено до міських програм, звертається з поданням до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, який координує діяльність галузі, про погодження організованого перевезення учнів загальноосвітніх шкіл;

- у разі погодження організованого перевезення учнів загальноосвітніх шкіл заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради письмово надає відповідне доручення головному розпоряднику коштів - департаменту праці та соціального захисту населення міської ради щодо забезпечення виконання організованого перевезення учнів загальноосвітніх шкіл.

6. Перевізник щомісячно, до 10-го числа місяця, наступного за звітним, подає головному розпоряднику коштів міського бюджету розрахунки втрат доходів за пільговий проїзд студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл. На підставі поданих розрахунків складаються акти звіряння, які підписуються головним розпорядником коштів міського бюджету - департаментом праці та соціального захисту населення міської ради, перевізником, а при наданні послуг з організованого перевезення учнів загальноосвітніх шкіл для участі у загальноміських або інших культурно-освітніх заходах також відповідним виконавчим органом міської ради.

7. Фінансування видатків для відшкодування втрат за пільговий проїзд студентів та учнів здійснюється в межах затверджених бюджетних асигнувань на відповідний рік.

 

Начальник управління
транспорту і зв'язку міської ради

М. В. Грищук

Керуючий справами виконавчого
комітету міської ради

О. М. Пашко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали