ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.10.2017 р. N 560

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 вересня 2015 року N 492

Відповідно до статей 22 та 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про фізичну культуру і спорт", рішення Чернігівської обласної ради від 20 грудня 2016 року N 12-7/VII "Про обласну Програму розвитку фізичної культури та спорту Чернігівської області на період 2017 - 2020 роки" внести зміни до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 вересня 2015 року N 492 "Про забезпечення підготовки провідних спортсменів області до Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор, Всесвітніх Універсіад, чемпіонатів світу та Європи" (Розпорядження N 492):

1. У преамбулі розпорядження слова "підготовки до XXXI літніх 2016 року Олімпійських і XV Паралімпійських ігор в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)" замінити словами "їх підготовки".

2. У пункті 4 розпорядження слова "Управлінню МВС України в області" замінити словами "Головному управлінню Національної поліції в області".

3. Викласти в новій редакції Перелік організаційно-практичних заходів з підготовки та участі провідних спортсменів області в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи, затверджений зазначеним розпорядженням (додається).

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
21 вересня 2015 року N 492
(в редакції розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
від 30 жовтня 2017 року N 560)

ПЕРЕЛІК
організаційно-практичних заходів з підготовки та участі провідних спортсменів області в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи

1. Забезпечити здійснення моніторингу та аналізу стану підготовки, матеріально-технічного забезпечення і розв'язання соціально-побутових проблем провідних спортсменів Чернігівщини, кандидатів на участь в зимових 2018 року XXIII Олімпійських і XII Паралімпійських іграх в м. Пхьончхані (Південна Корея) та оперативне інформування голови Оргкомітету.

Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації,

щомісячно, до лютого 2018 року

2. Забезпечити встановлення та виплату щомісячних обласних стипендій спортсменам, які вибороли ліцензії на право участі в зимових 2018 року XXIII Олімпійських і XII Паралімпійських іграх в м. Пхьончхані (Південна Корея) та їх тренерам у визначеному розмірі.

Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з обласним осередком НОК України,

грудень 2017 - березень 2018 року

3. Забезпечити фінансування підготовки спортсменів - кандидатів на участь в зимових 2018 року XXIII Олімпійських і XII Паралімпійських іграх в м. Пхьончхані (Південна Корея) у офіційних, відбіркових і контрольних змаганнях, придбання для них необхідної форми, інвентарю і обладнання в межах загального обсягу асигнувань, передбаченого головному розпоряднику коштів на розвиток фізичної культури і спорту, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Департамент фінансів облдержадміністрації, Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації,

протягом листопада - грудня 2017 року і січня-березня 2018 року

4. Забезпечити створення максимально сприятливих умов для тренувань спортсменам - кандидатам на участь в зимових 2018 року XXIII Олімпійських і XII Паралімпійських іграх в м. Пхьончхані (Південна Корея), у т. ч. виконання ремонтно-відновлювальних робіт для поліпшення матеріально-спортивної бази.

Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації,

постійно

5. Під час підготовки проекту обласного бюджету на 2018 рік передбачити необхідні видатки для забезпечення фінансування заходів на заключному етапі підготовки кандидатів на участь в зимових 2018 року XXIII Олімпійських і XII Паралімпійських іграх в м. Пхьончхані (Південна Корея) від Чернігівської області

Департамент фінансів облдержадміністрації, Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації,

листопад, грудень 2017 року

6. Забезпечити своєчасне виділення Департаменту сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, школам вищої спортивної майстерності, ДЮСШ, пов'язаним з підготовкою провідних спортсменів, лімітів асигнувань та оперативне проведення платежів за незахищеними статтями, необхідними для фінансування підготовки кандидатів на участь в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи.

Головне управління державної казначейської служби України у Чернігівській області,

постійно, протягом 2017 - 2018 років

7. Забезпечити поліпшення житлово-побутових умов та розв'язання соціально-побутових проблем спортсменам-кандидатам, які отримали ліцензії на участь у зимових 2018 року XXIII Олімпійських і XII Паралімпійських іграх в м. Пхьончхані (Південна Корея) та їх особистим тренерам.

Виконком міської ради м. Чернігова, Чернігівська райдержадміністрація

до березня 2018 року

8. Забезпечити проведення урочистих заходів, зустрічей за участю спортсменів - кандидатів на участь в зимових 2018 року XXIII Олімпійських і XII Паралімпійських іграх в м. Пхьончхані (Південна Корея).

Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Управління освіти і науки облдержадміністрації, Відділення НОК України в Чернігівській області,

постійно протягом 2017 і 2018 років

9. Забезпечити проведення церемоній підняття Державного Прапора України, Прапора Національного Олімпійського комітету на центральних площах міст обласного підпорядкування з нагоди відкриття зимових 2018 року XXIII Олімпійських і XII Паралімпійських ігор.

Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Відділення НОК України в Чернігівській області,

лютий, березень 2018 року

10. Забезпечити підтримку громадського порядку на центральних спортивних спорудах та базах, де тренуються кандидати на участь в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи.

Головне управління Національної поліції в Чернігівській області,

постійно

11. Забезпечити регулярне висвітлення в місцевих засобах масової інформації ходу підготовки провідних спортсменів області до участі в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації,

постійно

12. Вивчити питання підпорядкування дитячо-юнацьких спортивних шкіл комунальної форми власності структурним підрозділам місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, що реалізують державну політику у сфері фізичної культури та спорту.

Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Управління освіти і науки облдержадміністрації, Виконкоми міських рад Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук, райдержадміністрації

протягом 2017 - 2018 років

13. Вжити заходів для надання громадянам області - учасникам антитерористичної операції, які отримали інвалідність, можливості брати участь у заходах з фізкультурно-спортивної реабілітації та створення відповідних умов для занять спортом.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Регіональний центр "Інваспорт",

постійно

14. Вжити заходів для надання в оренду спортивної та матеріально-технічної бази навчальних закладів та місцевих фондів комунального майна дитячо-юнацьким спортивним школам, які надають фізкультурно-оздоровчі та спортивні послуги на безоплатній основі.

Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Управління освіти і науки облдержадміністрації, Виконкоми міських рад Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук, райдержадміністрації,

постійно

15. Вжити заходів для облаштування та організації фан-зон для вболівальників під час участі національних збірних команд України в зимових 2018 року XXIII Олімпійських і XII Паралімпійських іграх в м. Пхьончхані (Південна Корея).

Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Виконкоми міських рад Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук, райдержадміністрації,

протягом лютого - березня 2018 року

16. Вжити заходів щодо встановлення винагород спортсменам і тренерам області за досягнення високих спортивних результатів на міжнародних змаганнях, в тому числі Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи.

Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Департамент фінансів облдержадміністрації, Виконкоми міських рад Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук, райдержадміністрації,

листопад, грудень 2017 року.

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Н. А. Романова
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали