КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.01.2005 р. N 88

Київ

Про внесення змін та доповнень до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.05.2004 N 750

У зв'язку з недоцільністю знесення гуртожитку на вул. Мартиросяна, 5 та з метою раціонального використання житлової площі:

Внести зміни та доповнення до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.05.2004 N 750 "Про будівництво жилого будинку на розі вулиць Соціалістичної та Мартиросяна у Солом'янському районі", а саме:

- викласти назву розпорядження у такій редакції:

"Про реконструкцію будинку на вул. Мартиросяна, 5 та будівництво жилого будинку на вул. Соціалістичній, 17/7, 19 у Солом'янському районі";

- викласти пункт 1 та підпункти 2.5 - 2.7, 2.9 пункту 2 у такій редакції:

"1. Дозволити комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" виступити замовником реконструкції гуртожитку на вул. Мартиросяна, 5 під жилий будинок з поквартирним заселенням та будівництва жилого будинку на вул. Соціалістичній, 17/7, 19, за умови виконання пункту 2 цього розпорядження, враховуючи, що зазначені будівлі знаходяться на балансі КП "Спецжитлофонд".

"2.5. Забезпечити розробку та затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію та будівництво жилих будинків.

2.6. Визначити генпідрядників реконструкції та будівництва жилих будинків та укласти з ними угоди.

2.7. Здійснити фінансування реконструкції та будівництва жилих будинків за рахунок залучених коштів інвесторів".

"2.9. Забезпечити введення будинків в експлуатацію згідно з термінами, передбаченими проектом організації реконструкції та будівництва".

- доповнити пункт 2 розпорядження підпунктом 2.11 такого змісту:

"2.11. Вирішити питання щодо компенсації територіальній громаді міста Києва залишкової балансової вартості гуртожитку на вул. Мартиросяна, 5 з урахуванням витрат КП "Спецжитлофонд" на забезпечення його мешканців житлом за пільговою вартістю";

- у підпункті 2.2 пункту 2 виключити слова та цифру "та N 5 на вул. Мартиросяна".

- у підпункті 2.4 пункту 2 слово "об'єкту" замінити словом "об'єктів".

- у підпункті 2.10 пункту 2 слово "будівництва" замінити словами "будівельних робіт".

- у пункті 3 замінити слова "жилого будинку" та "його" відповідно словами "жилих будинків" та "їх".

 

Голова

О. Омельченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали