ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.12.2011 р. N 2274

Київ

Про внесення змін та доповнень до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 121

Відповідно до законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи розпорядження Київської міської державної адміністрації від 27.06.2007 N 811 "Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва", з метою забезпечення ефективного функціонування районних в місті Києві державних адміністрацій та належної реалізації прав мешканців територіальних громад районів в місті Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести зміни та доповнення до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 121 "Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень" (Розпорядження N 121), а саме:

1.1. В пункті 17 додатка 4 до розпорядження слова "ініціювання розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про знесення та перенесення зелених насаджень, видача та погодження ордерів на знесення сухостійних та графіозних дерев," виключити.

1.2. Додаток 7 до розпорядження доповнити пунктом 3 наступного змісту:

"3) погодження на території відповідного району розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про надання дозволу на видалення зелених насаджень".

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали