МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 квітня 2017 року N 87

Про внесення змін у додатки 4 - 7 до Порядку планування, фінансування і контролю за виконанням та впровадженням науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт у Мінрегіоні України

З метою упорядкування процесу планування, виконання науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок та підвищення ефективності використання коштів для їх реалізації наказую:

Унести до Порядку планування, фінансування і контролю за виконанням та впровадженням науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт у Мінрегіоні України, затвердженого наказом Мінрегіону від 15 серпня 2011 року N 151 (Порядок N 151) (зі змінами), такі зміни:

додатки 4 - 6 викласти у новій р...

 

Доступ до документа «Наказ від 19.04.2017 № 87 Про внесення змін у додатки 4 - 7 до Порядку планування, фінансування і контролю за виконанням та впровадженням науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт у Мінрегіоні України» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали