Додаткова копія: Про внесення змін у додатки до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.05.2018 N 553

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2018 року N 1087

Про внесення змін у додатки до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.05.2018 N 553

Згідно з рішеннями колегії Міністерства освіти і науки України від 22.05.2018 р. (протокол N 5/5 - 19) "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти", від 27.09.2018 р. (протокол N 9/4 - 19) "Про підсумки додаткового конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти", (протокол N 9/5 - 19) "Про проведення повторного вибору підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти із деяких назв" наказую:

1. Унести зміни у додатки 1 (Перелік N 553), 2 (Перелік N 553), 4 до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.05.2018 N 553 "Про видання підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти за кошти державного бюджету у 2018 році" (Перелік N 553), доповнивши переліки підручників, згідно з додатками 1 - 3 відповідно.

2. Доповнити наказ Міністерства освіти і науки України від 31.05.2018 N 553 "Про видання підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти за кошти державного бюджету у 2018 році" (Перелік N 553) додатком 7 "Перелік підручників, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році, або як такі, що видаватимуться за кошти державного бюджету за умови надання видавництвом до Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" гарантійного листа про фінансування (за рахунок власних обігових коштів або інших коштів, не заборонених законодавством) різниці між запропонованою видавництвом вартістю такого підручника і середньою вартістю підручника, що зазначена у паспорті бюджетної програми на відповідний рік, після повторного вибору підручників" (додаток 4).

3. Управлінню адміністративно-господарського та організаційного забезпечення (Єрко І. А.) забезпечити внесення відповідних відміток у справи архіву.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

 

Міністр

Л. М. Гриневич

 

Додаток 1
до наказу Міністерства освіти і науки України
11.10.2018 N 1087

Перелік
підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році

11. "Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В.).

12. "Німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Горбач Л. В., Трінька Г. Ю.).

13. "Французька мова (5-й рік навчання)" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Клименко Ю. М.).

14. "Французька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням французької мови" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Клименко Ю. М.).

15. "Іспанська мова (1-й рік навчання)" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Редько В. Г., Береславська В. І.).

16. "Іспанська мова (5-й рік навчання)" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Редько В. Г., Береславська В. І.).

17. "Інформатика" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.).

18. "Інформатика" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Коршунова О. В., Завадський І. О.).

19. "Інформатика" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Морзе Н. В., Вембер В. П., Барна О. В., Кузьмінська О. Г.).

20. "Інформатика" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Корнієнко М. М., Крамаровська С М., Зарецька І. Т.).

 

Директор департаменту загальної
середньої та дошкільної освіти

Ю. Г. Кононенко

 

Додаток 2
до наказу Міністерства освіти і науки України
11.10.2018 N 1087

Перелік
підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році

128. "Біологія і екологія (рівень стандарту)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Шаламов Р. В., Носов Г. А., Каліберда М. С, Коміссаров А. В.).

129. "Біологія і екологія (рівень стандарту)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Соболь В. І.).

130. "Біологія і екологія (рівень стандарту)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Андерсон О. А., Вихренко М. А., Чернінський А. О.).

131. "Біологія і екологія (рівень стандарту)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Остапченко Л. І., Балан П. Г., Компанець Т. А., Рушковський С. Р.).

132. "Хімія (рівень стандарту)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Савчин М. М.).

133. "Хімія (рівень стандарту)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Попель П. П., Крикля Л. С).

134. "Хімія (рівень стандарту)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Величко Л. П.).

135. "Хімія (рівень стандарту)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ярошенко О. Г.).

136. "Російська мова (профільний рівень)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою (авт. Давидюк Л. В., Дядечко Л. П.).

138. "Польська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою (авт. Войцева О. А., Бучацька Т. Г.).

 

Директор департаменту загальної
середньої та дошкільної освіти

Ю. Г. Кононенко

 

Додаток 3
до наказу Міністерства освіти і науки України
11.10.2018 N 1087

Перелік
підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету за умови надання видавництвом до Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" гарантійного листа про фінансування (за рахунок власних обігових коштів або інших коштів, не заборонених законодавством) різниці між запропонованою видавництвом вартістю такого підручника і середньою вартістю підручника, що зазначена у паспорті бюджетної програми на відповідний рік

8. "Хімія (рівень стандарту)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Лашевська Г. А., Лашевська А. А., Ющенко С. Р.).

 

Директор департаменту загальної
середньої та дошкільної освіти

Ю. Г. Кононенко

 

Додаток 4
до наказу Міністерства освіти і науки України
11.10.2018 N 1087

Додаток 7
до наказу Міністерства освіти і науки України
31.05.2018 N 553

Перелік підручників,
що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році, або як такі, що видаватимуться за кошти державного бюджету за умови надання видавництвом до Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" гарантійного листа про фінансування (за рахунок власних обігових коштів або інших коштів, не заборонених законодавством) різниці між запропонованою видавництвом вартістю такого підручника і середньою вартістю підручника, що зазначена у паспорті бюджетної програми на відповідний рік, після повторного вибору підручників

1. "Інформатика" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Бондаренко О. О., Ластовецький В. В., Пилипчук О. П., Шестопалов Є. А.).

2. "Біологія і екологія (рівень стандарту)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Задорожний К. М.).

3. "Хімія (рівень стандарту)" підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Григорович О. В.).

 

Директор департаменту загальної
середньої та дошкільної освіти

Ю. Г. Кононенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали