МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАКАЗ

від 15 березня 2017 року N 137

Про внесення змін у додаток 3 до наказу Координаційного центру з надання правової допомоги від 17 вересня 2015 року N 198

Відповідно до підпункту 7 пункту 17 Положення про Координаційний центр з надання правової допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2012 року N 504 "Про утворення Координаційного центру з надання правової допомоги та ліквідацію Центру правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції" (Положення N 504), наказую:

1. Внести зміни у додаток 3 до наказу Координаційного центру з надання правової допомоги від 17 вересня 2015 року N 198 "Про затвердження кваліфікаційних вимог до працівників відділу забезпечення роботи контактного центру системи безоплатної вторинної правової допомоги регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги" (Наказ N 198), виключивши пункт 2.

У зв'язку з цим пункти 3 - 5 вважати пунктами 2 - 4.

2. Начальнику управління координації системи надання безоплатної правової допомоги Світлані Здрилюк довести цей наказ до відома керівників регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександра Баранова.

 

Директор

А. Вишневський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали