Додаткова копія: Про внесення змін у додаток до наказу Фонду державного майна України від 17.01.2019 N 39 "Про реорганізацію регіональних відділень Фонду державного майна України"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 квітня 2019 року N 327

Про внесення змін у додаток до наказу Фонду державного майна України від 17.01.2019 N 39 "Про реорганізацію регіональних відділень Фонду державного майна України"

Відповідно до Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI) та у зв'язку з кадровими змінами наказую:

1. Внести зміни до пункту 2 (Перелік N 39) та 3 додатка до наказу Фонду державного майна України від 17.01.2019 N 39 "Про реорганізацію регіональних відділень Фонду державного майна України" (Перелік N 39), виклавши його в такій редакції:

"2. Комісія з реорганізації Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області, призначити Головою комісії з реорганізації - Дмитрієва Олександра Володимировича, заступника начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях - начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області.

3. Комісія з реорганізації Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області, призначити Головою комісії з реорганізації - Астаф'єву Людмилу Леонідівну, заступника начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях - начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Кіровоградській області.".

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали