ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 11.04.2012 р. N 8

Про внесення змін в додаток 2 до рішення тридцять восьмої сесії від 08.09.2010 р. N 9

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради та керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України "Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" від 29.12.2009 року N 1417, міська рада вирішила:

1. Внести зміни і доповнення в додаток 2 до рішення тридцять восьмої сесії міської ради від 08.09.2010 р. N 9 "Про створення комісії щодо звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в структурних підрозділах Хмельницького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затвердження її складу та Положення про неї", а саме:

1.1. П. 3 викласти в новій редакції: "Завданням комісії є розгляд звернень заявників та прийняття рішення щодо звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру в разі, коли такі рідні:

- належать до малозабезпечених і отримують державну соціальну допомогу в установленому законодавством порядку;

- є особами похилого віку;

- визнані інвалідами у встановленому законом порядку;

- залежні від психоактивних речовин, алкоголю;

- перебувають у місцях позбавлення волі.

Громадяни, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, за рішенням комісії звільняються від плати за надані соціальні послуги у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру у випадку, якщо вони є:

- почесними громадянами міста;

- заслуженими працівниками різних галузей;

- громадянами, відзначеними орденами за видатні заслуги перед Україною".

1.2. Доповнити пунктом п. 3.1 наступного змісту: "Комісія може приймати, як виняток, рішення про звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) відділенням соціальної допомоги вдома категоріям громадян, які не передбачені п. 3, але перебувають в складних життєвих обставинах, в разі, коли їх діти не виконують обов'язку по догляду за ними".

1.3. Доповнити пунктом 3.2 наступного змісту: "Рішення комісії приймається на підставі пакету документів:

- заяви від громадянина про прийняття на обслуговування;

- медичного висновку про здатність до самообслуговування та потребу в сторонній допомозі;

- копії паспорта;

- копії пенсійного посвідчення або копії посвідчення інваліда;

- довідки з Пенсійного фонду про розмір пенсії за попередній місяць до місяця звернення (відповідно до бази даних пенсійного фонду в м. Хмельницькому);

- довідки з ЖЕКу про склад сім'ї;

- пенсійного посвідчення дітей-пенсіонерів, замовника послуг;

- акта обстеження матеріально-побутових умов проживання громадянина, який потребує соціального обслуговування (надання соціальних послуг)".

1.4. Доповнити пунктом 9 в такій редакції: "Видатки, пов'язані із соціальним обслуговуванням (наданням соціальних послуг) громадян визначених цим положенням, проводяться в межах коштів, передбачених на вказану ціль в бюджеті міста".

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Г. Давиденка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали