ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Дванадцята сесія

РІШЕННЯ

від 09.11.2011 р. N 11

Про внесення змін в додаток до рішення 34-ої сесії міської ради від 31.03.2010 р. N 5

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, у зв'язку зі змінами, внесеними в законодавство України та з метою здійснення ефективного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства і Правил благоустрою території м. Хмельницького, затверджених рішенням 24-ї сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2009 р. N 7, керуючись законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про благоустрій населених пунктів", Кодексом України про адміністративні правопорушення, міська рада вирішила:

1. Внести зміни в додаток до рішення 34-ї сесії міської ради від 31.03.2010 р. N 5 "Про затвердження Положення про управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста" згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 

Додаток
до рішення Хмельницької міської ради
09.11.2011 N 11

Зміни до Положенняпро управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста

1. Пункт 3.17 викласти в новій редакції: "Здійснює контроль за виконанням заходів фізичними та юридичними особами щодо приведення до належного санітарного стану територій об'єктів благоустрою міста шляхом проведення перевірок, а при наявності недоліків, вказує на них вищезазначеним особам.

2. Пункт 3.23 викласти в новій редакції: "Здійснює контроль за порядком та дотриманням термінів проведення робіт, пов'язаних з порушенням елементів об'єктів благоустрою м. Хмельницького, визначених нормативно-правовими актами".

3. Пункт 3.24 викласти в новій редакції: "Веде реєстр місць проведення робіт, пов'язаних з порушенням елементів об'єктів благоустрою м. Хмельницького".

4. В п. 4.2 слова: "приписи по усуненню виявлених порушень" виключити.

5. Пункт 4.5 викласти в новій редакції: "Здійснювати в межах своєї компетенції контроль за дотриманням законодавства в сфері благоустрою населених пунктів. Складати акти перевірок щодо дотримання Правил благоустрою території м. Хмельницького, вказуючи на виявлені недоліки та визначаючи строки їх усунення".

 

Секретар міської ради

В. Лесков

Начальник управління з питань
екології та контролю
за благоустроєм міста

О. Райчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали