ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.09.2011 р. N 568

Про внесення змін в додаток до рішення міськвиконкому від 09.10.2008 N 734

У зв'язку з необхідністю внесення змін в склад комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Житомира, створеного на виконання Указу Президента України від 01.06.2005 N 900 "Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями", відповідно до законів України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни в додаток до рішення міськвиконкому від 09.10.2008 N 734 "Про склад комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Житомира", а саме:

1.1. Вивести зі складу комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Житомира: Заінчковського І. А., Руденка С. І., Клинчука В. С.

1.2. Затвердити в складі комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Житомира:

Закусило
Петра Івановича

заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, головою комітету

Бориса
Тараса Олександровича

начальника управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради, заступником голови комітету

Підпокровного
Костянтина Володимировича

начальника управління транспорту і зв'язку міської ради, членом комітету

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П. І.

 

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради

Г. В. Семенець

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали