ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.09.2011 р. N 566

Про внесення змін в додаток до рішення міськвиконкому від 17.02.2011 N 115

У зв'язку з необхідністю внесення змін в склад міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2005 N 875 "Про утворення Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат", відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни в додаток до рішення міськвиконкому від 17.02.2011 N 115 "Про затвердження складу міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат" (Рішення N 115), а саме:

1.1. Вивести зі складу комісії: Заінчковського І. А., Біденко В. В., Коваленка В. Ю.

1.2. Затвердити в складі міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат:

Закусило
Петра Івановича

заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, головою комісії

Упір
Ірину Іванівну

головного спеціаліста відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці управління праці та соціального захисту населення міської ради, секретарем комісії

Арсоєва
Таймураза Павловича

заступника начальника державної податкової інспекції у м. Житомирі, членом комісії.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П. І.

 

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради

Г. В. Семенець

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали