ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.09.2011 р. N 567

Про внесення змін в додаток до рішення міськвиконкому від 07.07.2011 N 422

З метою удосконалення організації роботи щодо надання адресних соціальних допомог пенсіонерам, інвалідам всіх категорій та малозабезпеченим громадянам міста Житомира та відповідно до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни в п. 3.1 (Положення N 422), 3.3 (Положення N 422), 4.1 (Положення N 422), 4.3 (Положення N 422), 5.4 (Положення N 422), 8.1 (Положення N 422) та 11.2 додатка до рішення міськвиконкому від 07.07.2011 N 422 "Про затвердження Положення про надання адресних соціальних допомог пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим громадянам міста Житомира" (Положення N 422), а саме:

1.1. Пункт 3.1 викласти в такій редакції:

"Одноразова грошова допомога може бути надана один раз на рік, громадянам, які тимчасово потрапили в скрутне матеріальне становище, в зв'язку з хворобою та з інших причин, а також потерпілим від стихійного лиха, пожежі, що підтверджено відповідними документами, у яких сукупний дохід на одного члена сім'ї в розрахунку на місяць складає, як правило, до 115 % встановленого законодавством прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб на момент прийняття рішення виконавчого комітету міської ради або розпорядження міського голови".

1.2. Пункт 3.3 викласти в такій редакції:

"Виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім'ї, одноразова грошова допомога може надаватися, як виняток, незалежно від розміру сукупного доходу на одного члена сім'ї з усіма соціальними виплатами та іншими доходами, за рішенням виконавчого комітету міської ради або розпорядження міського голови на підставі висновків комісії виконавчого комітету з питань надання матеріальної допомоги та акту обстеження умов проживання сім'ї заявника".

1.3. Пункт 3.4 викласти в такій редакції:

"В окремих випадках, (необхідність лікування, різке погіршення матеріального стану та інше), може бути розглянуто, як виняток, питання повторного виділення одноразової грошової допомоги з врахуванням попередньої суми отриманих коштів протягом календарного року на підставі пакету документів, передбачених пунктом 3.2 даного Положення за рішенням виконавчого комітету міської ради або, в окремих випадках, розпорядженням міського голови, на підставі висновків комісії виконавчого комітету з питань надання матеріальної допомоги та акту обстеження умов проживання сім'ї заявника".

1.4. Пункт 4.1 викласти в такій редакції:

"Допомога вживаним одягом, побутовими послугами перукаря, ремонту одягу та взуття надається громадянам, які тимчасово потрапили в скрутне матеріальне становище, в зв'язку з хворобою та інших причин, а також потерпіли від стихійного лиха, пожежі, що підтверджено відповідними документами, у яких сукупний дохід на одного члена сім'ї складає, як правило, до 130 % встановленого законодавством прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб на момент прийняття рішення виконавчого комітету міської ради".

1.5. Пункт 4.3 викласти в такій редакції:

"Побутові послуги та допомога вживаним одягом може бути надана також тим громадянам, які потерпіли від стихійного лиха, пожежі, тимчасово потрапили в скрутне матеріальне становище в зв'язку з хворобою, смертю близьких або з інших причин, що повинно бути підтверджено відповідними документами, незалежно від розміру сукупного доходу на одного члена сім'ї з усіма соціальними виплатами та іншими доходами, за рішенням виконавчого комітету міської ради на підставі висновків комісії виконавчого комітету міської ради з питань надання матеріальної допомоги та акту обстеження умов проживання сім'ї заявника".

1.6. Пункт 5.4 викласти в такій редакції:

"У разі подання заяви підопічними Житомирського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Житомирської міської ради на отримання адресних соціальних допомог керівник вищезазначеної установи піднімає клопотання про надання адресних соціальних допомог підопічним перед міським головою та забезпечує формування пакету документів, визначених пунктом 3.2 даного Положення".

1.7. Пункт 8.1 викласти в такій редакції:

"Виконавчий комітет міської ради приймає рішення про надання одноразової грошової допомоги, безоплатного харчування та допомоги вживаним одягом, побутовими послугами перукаря, ремонту одягу та взуття на основі висновків комісії виконавчого комітету міської ради з питань надання матеріальної допомоги.

В окремих випадках, міський голова видає розпорядження про надання одноразової грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок пожежі, стихійного лиха та інших ситуацій, що потребують нагального вирішення, на основі висновків комісії виконавчого комітету міської ради з питань надання матеріальної допомоги".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П. І.

 

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради

Г. В. Семенець

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали