ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.09.2011 р. N 565

Про внесення змін в додаток до рішення міськвиконкому від 17.02.2011 N 114

У зв'язку з необхідністю внесення змін в склад міського координаційного комітету сприяння зайнятості населення, створеного відповідно до Указу Президента України від 11.07.2005 р. N 1073/2005 "Про удосконалення державного регулювання в сфері зайнятості населення та ринку праці в Україні", Законів України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", "Про зайнятість населення", "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", "Про організації роботодавців", статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни в додаток до рішення міськвиконкому від 17.02.2011 N 114 "Про затвердження складу міського координаційного комітету сприяння зайнятості населення" (Рішення N 114), а саме:

1.1. Вивести зі складу міського координаційного комітету сприяння зайнятості населення Заінчковського І. А., Біденко В. В., Коваленка В. Ю.

1.2. Затвердити в складі міського координаційного комітету сприяння зайнятості населення:

Закусило
Петра Івановича

заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, головою комітету

Арсоєва
Таймураза Павловича

заступника начальника державної податкової інспекції у м. Житомирі, членом комітету.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П. І.

 

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради

Г. В. Семенець

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали