ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.06.2012 р. N 988

Київ

Про внесення змін в організацію дорожнього руху на вулицях Пушкінській та Терещенківській

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 N 1342 "Про затвердження Правил паркування транспортних засобів", рішення Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва" (із змінами та доповненнями), з метою забезпечення заходів з проведення в місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київдорсервіс":

1.1. Розробити та у встановленому порядку погодити тимчасову схему організації дорожнього руху, передбачивши заборону зупинки та стоянки транспортних засобів на вул. Терещенківській (від вул. Б. Хмельницького до бульв. Т. Шевченка) та на вул. Пушкінській (від вул. Прорізної до вул. Б. Хмельницького та від вул. Б. Хмельницького до бульв. Т. Шевченка) на період проведення в місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

1.2. Виконати роботи з встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху, зазначеної у підпункті 1.1 пункту 1 цього розпорядження.

2. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київтранспарксервіс":

2.1. Не здійснювати паркування транспортних засобів на паркувальних майданчиках, розміщених на вулицях, зазначених у підпункті 1.1 пункту 1 цього розпорядження, на період проведення в місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

3. Просити Управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві посилити контроль за дотримання водіями Правил дорожнього руху на вул. Терещенківській (від вул. Б. Хмельницького до бульв. Т. Шевченка) та на вул. Пушкінській (від вул. Прорізної до вул. Б. Хмельницького та від вул. Б. Хмельницького до бульв. Т. Шевченка) на період проведення в місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали