ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцять п'ята сесія

РІШЕННЯ

від 28.04.2010 р. N 11

Про внесення змін в рішення 24-ої сесії міської ради від 08.04.2009 N 7

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Вести зміни в рішення 24-ої сесії міської ради від 08.04.2009 N 7 "Про затвердження "Правил благоустрою території міста Хмельницького":

1.1. у тексті рішення та додатках до нього слова: "інспекція по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста" замінити словами: "управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста" у відповідних відмінках.

1.2. в п. 1.8 Правил благоустрою території міста Хмельницького виключити слова: "відділ з питань екології та раціонального природокористування Хмельницької міської ради (далі - відділ екології)".

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали